୧୧୪ ଥର ଛୁରୀ ଭୁସି ୧୩ ବର୍ଷର ଚିଅର ଲିଡରକୁ କଲା ହତ୍ୟା

0

ୱାଶିଂଟନ୍: ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡାରୁ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣେ ୧୩ ବର୍ଷର ନିରୀହଙ୍କୁ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ମୃତ୍ୟୁ ଦେଇଛି । ସେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ୧୧୪ ଥର ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଅସ୍ତ୍ରରେ ମାରିଥିଲେ । ହତ୍ୟା ପରେ କେହି ଜଣେ ଝିଅଟିର ପାଦରେ ‘କର୍‌ମା’ ଲେଖିଥିଲେ ।

 

ଦି ସନ୍‌ରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘଟଣାରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘଟଣାର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଛୁରୀରେ କାହାକୁ ଭୁସି ମାରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣେ ନାବାଳକ, ତାଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର ୧୪ ବର୍ଷ ।

 

ଜାଣନ୍ତୁ ଫ୍ଲୋରିଡାର ଏକ ହ୍ରଦ ନିକଟରେ ଥିବା ଗଛ ତଳେ ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଦିନେ କାହାକୁ ଏହି ଗଛ ତଳେ ଆଣି ହତ୍ୟା କରିବେ । ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଛୁରୀ ବାହାର କରି କାହାକୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିଲେ । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ପୀଡିତା ଜଣେ ଚିଅର ଲିଡର ଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି । ସେ କାହିଁକି ପୀଡିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି

Leave A Reply

Your email address will not be published.