୬୦ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ହମିରପୁରରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ । ୧୧ ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ବିଭତ୍ସ ପରେ ଫିଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଥିବା ଘଟଣା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଆଉ ଏହି ହତ୍ୟା ପୁଣି ଜଣେ ସାଙ୍ଗକୁ ଆଉ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ କରିଛି । ତେବେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ବି ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକଙ୍କ ବୟସ ୧୩ ବର୍ଷ ହେବ । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ପରେ ବାଳ ସୁଧାର ଗୃହକୁ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି । ସେହପରି ମୃତକ ହେଉଛନ୍ତି ୧୧ ବର୍ଷର ନାବାଳକ ।

ତେବେ ୬୦ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି । ସୂଚନା ଥାଉକି, ବୁଦା ମୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା ମୃତ ନାବାଳକର ମୃତଦେହ । ମୃତଦେହକୁ ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁ, କୁକୁରମାନେ ଖାଇ ୧୧ ଖଣ୍ଡରେ ପରିଣତ କରିଦେଇଥିଲେ । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ ସମ୍ମୁଖରେ ଏହି ଅପରାଧକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛି । ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ କାନଶିରାମ କଲୋନୀ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରେ ଏକ ବିକଳାଙ୍ଗ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ​​ଯାହା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି ।

ନାବାଳିକ ଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ, ‘ଆମର ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରାୟ ଚାରି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିଲା । ଦିନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସାମଗ୍ରୀ ଆଣିବା ପାଇଁ ୬୦ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ । ମୁଁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଜୁଆରେ ତାକୁ ହରାଇଦେଇଥିଲି । ମୋତେ ଘରେ ସାମଗ୍ରୀ ନେବାର ଥିଲା । ତେଣୁ ଭୟ କରି ମୁଁ ୬୦ ଟଙ୍କା ଧାର ନେଇଥିଲି । ହେଲେ ସେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ସମୟରେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ରାଗରେ ତାଙ୍କୁ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡକୁ ନେଇଗଲି, ଯେଉଁଠାରେ ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.