ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୧/୭ ରବିବାର )

0

ମେଷ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ। ସ୍ନେହ ସଭା ସମାରୋହରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ, ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିପାରିବେ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହ ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ନହେବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ବୃଷ -ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବେ | ଚିନ୍ତା ମାନସିକ ଭାର ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ କରିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଚଳିତ ହେବାର ଏକ ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରର ପରିବେଶ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା ସଫଳତାର କମ୍ ସଫଳତା ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରାଯିବ | ଚିନ୍ତା ନକରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମିଥୁନ –  ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଚାକିରିରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ସହିତ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ବିବାହ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ପରିବାରରେ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ |

କର୍କଟ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ। ଅଧିକାରୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଖୁସି ହେବେ। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ପରିବାରରେ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶ ରହିବ |  ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ରହିବେ | ଧନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ -ଆଜି ଆପଣ  ଅଳସୁଆ ଏବଂ ଥକ୍କା ଅନୁଭବକରିବେ  | ଜ୍ୱଳନ୍ତ ପ୍ରକୃତିରେ ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ହେବ | ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଆଚରଣ ଏବଂ ଘଟଣାଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସମ୍ଭବତ। | କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବେ |

କନ୍ୟା -ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଉତ୍ସାହ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବେ | ଅନୈତିକ  କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସରକାର ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହେତୁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା -ଆଜି ସାଂସାରିକ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ପାଳନ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସାମାଜିକ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ଆୟୋଜିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା – ଆଜି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ମାନସିକ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ ମାତୃ ଘରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ |

ଧନୁ -ଆଜି ଗଣେଶ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ କୁହନ୍ତି | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗର ସମସ୍ୟା ହେବ | କୌଣସି  କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ନ ପାଇ ନିରାଶ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାହିତ୍ୟ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସୃଜନଶୀଳ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର -ଆଜି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ବୋଲି ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା  କିମ୍ବା ଯୁକ୍ତିତର୍କ କିମ୍ବା ଅର୍ଥହୀନ ଆଲୋଚନା ହେବାର ଉଦାହରଣ ରହିବ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | ଅସନ୍ତୋଷ, ବିଫଳତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ନିଦ ପାଇବ ନାହିଁ, ତେବେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ |

କୁମ୍ଭ -ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ଚିନ୍ତାର ଭାର ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ହାଲୁକା ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏହା ସହିତ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦାୟକ ହେବ | ବିଶେଷକରି ଆପଣ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ମିନ-ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହଟାନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, କାହା ସହିତ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ  | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ |

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.