ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୦ / ୦୪ଶନିବାର)

0

ମେଷ- ଆଜିର ଦିନ  ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଧାରା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ |  ମନୋବୃତ୍ତି ହେତୁ ଆପଣ ଠୋସ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ହେଉଛି ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ଆଚରଣ କରିବା ଠିକ ନୁହଁ  । ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ ବସବାସ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖବର ଆସିବ |

ବୃଷ-  ବାଣିଜ୍ୟର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟ ସହ ଜଡିତ କାରବାର ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସହଯୋଗୀମାନେ ଲାଭ ଏବଂ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ତୃପ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସଂଗଠିତ ହେବ | ମହିଳା ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ |  ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ମିଥୁନ- ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ରହିବ | ଚାକିରି – ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ଶ୍ରମ କ୍ଷତିପୂରଣ ପରି ମନେ ହେବ | ଅଫିସର ଶ୍ରେଣୀର ଉତ୍ସାହ ସହିତ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖମୟ ହେବ | ପିତା ଉପକୃତ ହେବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସହଜ ହେବ | ଗଣେଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ |

କର୍କଟ- ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆକସ୍ମିକ  ଟଙ୍କା ସହିତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ଏବଂ ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କିମ୍ବା ଯାତ୍ରା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଅଫିସ୍ ଧାରକମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଚାକିରି ପ୍ରଫେସନାଲମାନେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ- ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭୁଲ ପଥରେ ନିଷେଧ ଚିନ୍ତାଧାରା ନ ନେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଭେଦ ହେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅପମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବତାଙ୍କ ନାମ ସ୍ମରଣୀୟ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ତୁମର ପ୍ରକୃତ ମାର୍ଗଦର୍ଶକ ହେବ |

କନ୍ୟା- ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା ସହିତ ତୁମେ ବିବାହର ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖ୍ୟାତି ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିବେ | ପୋଷାକ ଏବଂ ଯାନ କ୍ରୟ କରାଯିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରାଇବା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ |

ତୁଳା-  ଆଜି ସାଧାରଣତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ଘରେ  ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପରିବେଶରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଚାକିରି ଲାଭଜନକ ଖବର ପାଇବ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ମହିଳା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ବିରୋଧୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ |

ବିଛା- ଆଜି ଗଣେଶ ଏକ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ | ତଥାପି, ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ |  ବୈଦ୍ଧିକ  ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ବିତର୍କରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେୟାର-କଳ୍ପନା ପ୍ରଲୋଭନ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ |

ଧନୁ- ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରୁ ଆପଣ ଏକ ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅନିଦ୍ରା ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେବ | ଜଳଭଣ୍ଡାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ |

ମକର- ଆଜି ଆପଣ ରଣନୀତିରେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ  | ସଫଳତା ପାଇବେ | ସୁସ୍ଥ ରହି ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ସବୁକିଛି କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଅଂଶୀଦାର – ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଟିଂ ଲାଭ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗ, ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | ମନର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସମାଧାନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି  ଦୃଢ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ଅଭାବ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ସମୟ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ହଟାଇବାକୁ ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି।

ମୀନ- ସୁଖ ଶରୀର ଏବଂ ମନର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଦିନରେ ଚେତନା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ ହାତରେ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଅ, ତେବେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ ସାଂଘାତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯିବ | ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରି ଗଣେଶଜୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ହେଉଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କଲେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ମିଠା ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.