ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୧ / ୦୪ବିବାରର)

0

ମେଷ-ଗଆଜିର  ଦିନଟି ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଅତିବାହିତ କରିବେ  | ଥଣ୍ଡା, ଚମକ ଏବଂ ଜ୍ୱର ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ଆସିବ | ଧର୍ମ କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଲୁଟିବା ପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଭୁଲ ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଯେମିତି ନ ହୁଏ  |

ବୃଷ- ଗଣେଶଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାର ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଆୟୋଜନ କରାଯିବ | ମହିଳା ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସଂଗଠନ ହେବ | ଆପଣ ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ ପରିଚୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବ | ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ|

ମିଥୁନ- ଆଜି ଆପଣ  ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ପାଇବେ  | ଚାକିରି – ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |  କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ | ସମାଜରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଘରୋଇ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ |

କର୍କଟ-  ଆଜି ଆପଣ ଧର୍ମ ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଦେବଦର୍ଶନରେ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ତୀର୍ଥସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ଏକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପରିବାର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମକକ୍ଷ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କର୍ମଚାରୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ |

ସିଂହ- ଆଜି  ବିପ୍ଳବ ହେବର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |  ରୋଗ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରୁଥିବା ଦେବତା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରାର ନାମ ମନେ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା, ଚିନ୍ତା ହ୍ରାସ କରି ସଠିକ୍ ମାର୍ଗ ଦେଖାଇବ |

କନ୍ୟା- ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ନେହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତାର ଏକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |ବୈବାହିକ  ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | ଭଲ ଖାଦ୍ୟ, ପୋଷାକ ଏବଂ ଯାନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ତୁଳା- ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ | ପ୍ରସନ୍ନ ଘଟଣା ଘଟିବ | ତୁମେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି ଚାକିରିର ସଫଳତା  |  ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧସ୍ତନ ଅମଲାତନ୍ତ୍ର ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ହେବେ |

ବିଛା- ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସାମାନ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିବ | ସେୟାର ବେଟିଂରେ ନ ପଡ଼ିବା ପାଇଁ ଗଣେଶଜୀ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ |

ଧନୁ- ଆଜି ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ରହିବ | ମନରେ ଚିନ୍ତାର ଭାର ରହିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ମା ସହିତ ଅଲଗା ହେବ | କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ କୌଣସି  ଆତ୍ମଘାତୀତା ନାହିଁ | ଅନିଦ୍ରା ଏବଂ ଠିକ୍ ଖାଦ୍ୟର ଅଭାବ ପ୍ରକୃତିର ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦଲିଲ ତିଆରି ନକରିବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମକର- ଦୈନଦିନ  କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଲେ ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରୋଇ ଜୀବନର ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ  | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଗଣେଶଜୀ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ବିଷୟରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତି | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ |

ଗଣେଶଜୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ , ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବେ। ବିତର୍କରେ ଗଭୀର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ୍ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷଣରେ ବାଧା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ  ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ ହେବ | ସେମାନେ ବାହାରେ ଭୋଜନ କରିବାର କିମ୍ବା ବୁଲିବାକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କିମ୍ବା ଭ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ଖୁସି ହେବ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.