ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୧ / ୦୩ ଗୁରୁବାର )

0

ମେଷ- ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ । ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ଘରେ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ସେୟାର-ବେଟିଂରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ବୃଷ-  ଆଜି ସୁସଙ୍ଗତତା ଏବଂ ଅନୁକୂଳତା ସହିତ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ, ଆପଣ ନୂତନ ଆଦର୍ଶକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ | ଅଳସୁଆ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ରହିବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି  ଅଗ୍ନି, ପାଣି ଏବଂ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ |

ମିଥୁନ- ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହଟାଇବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଖାଦ୍ୟରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ କୌଣସି  ଅଘଟଣ ଯେପରି ନଘଟେ  | ଆକସ୍ମିକ  ଟଙ୍କା ଆସିବ |କୌଣସି  କାରଣରୁ, ବାହାରକୁ ଯିବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ବୈଦ୍ଧିକ  କିମ୍ବା ସାହିତ୍ୟିକ ଧାରା ରହିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିପାରେ  |

କର୍କଟ- ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଏବଂ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ, ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ଏବଂ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସିଂହ- ଆଜି ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ। ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଦୈନିକ  କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ। ଏପରିକି ଚିନ୍ତାଜନକ ଖବର ଆସିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ବହୁତ ଉଦାସୀନତା ଏବଂ ସନ୍ଦେହ ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି କମ୍ ସଫଳତା ମିଳିବ।

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କୁ  ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ହେତୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ରହିପାରେ | ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସରେ ବାଧା ଆସିବ | ଆକସ୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ  | ପ୍ରିୟଜନମାନେ ପୁନଃ ସମନ୍ୱୟ କରିବେ |

ତୁଳା- ଆପଣ ଆଜି  ମାନସିକ ସ୍ତରରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଚିନ୍ତାଧାରା ଯୋଗୁଁ କେତେକ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ମା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶତ୍ରୁ ଦିନ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଲେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ଖୁସିରେ ରହିବେ । ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଖବର  ଆସିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି  କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ  ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିଜୟ ହେବ | ସ୍ନେହ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ- ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ମନହୀନ ନହେବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଏକାଡେମିକ୍ ଅଭ୍ୟାସରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ  | ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ମନରେ ଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସମାଧାନ ହେବ | ଉଭୟ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ହିତାଟ୍ରୁ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ |

ମକର- ତୁମର ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଜୀବନରେ ଉପଭୋଗର ପରିମାଣ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତଥାପି, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ଭାବନା ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହା ମଧ୍ୟ ନିରାଶାକୁ ବଢାଇପାରେ | ସେୟାର ବେଟିଂରେ ଆପଣ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ- ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଅର୍ଥର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଦିନଟି ଭଲରେ କାଟିବ | ଆଜି, ତୁମର ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଅଧିକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଦେଖାଯିବ | ଦୁର୍ଘଟଣା ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ, ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ଦେଖାଯିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉପରୋକ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସ୍ନେହ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ |

ମିନ- ଆଜିର  ଦିନରେ  ବ୍ୟବସାୟ ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଶ୍ନ ଶେଷ ହେବ। ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହେବ – ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ବୃତ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସରକାରୀ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଏପରିକି ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କମ୍ ଅମଳ କରିବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପାଇଁ ଅଧିକ କିଛି ରହିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.