ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୩ / ୦୪ମଙ୍ଗଳବାର)

0

ମେଷ- ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ  ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି  ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ସତେଜତା  ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆନନ୍ଦ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | ମାଆ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଯାତ୍ରା ର ସମଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଧନ, ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଉପହାରର ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ଉପଭୋଗକୁ ବଢାଇବା  |

ବୃଷ- କ୍ରୋଧ ଏବଂ ନିରାଶାର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ ନାହିଁ | ଘର – ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ସହିତ, ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଚିନ୍ତିତ ହେବ | କାମ ବୃଥା ମନେହୁଏ | ଭୁଲ ବୁଝାବଣାରୁ  ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ |

ମିଥୁନ- ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ | ଚାକିରିରେ ଆପଣ ଲାଭର ଖବର ପାଇବେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |  ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବିଛା- ଆଜି ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ନୂତନ ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ଚାକିରୀକାରୀମାନେ ଲାଭ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ଆଶା କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ସରକାରୀ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଏକ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ସିଂହ- ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତିର କ୍ରୋଧ ହେତୁ ତୁମେ କାମ କରିବାକୁ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ବିତର୍କରେ ଏହାର ଗୁରୁତ୍ୱ ହେତୁ ଜଣେ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଉତାୱାଲରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କିମ୍ବା ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବରୋଧ ହେତୁ ସେମାନେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜିତ ହେବ |

କନ୍ୟା- ଗଣେଶଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ହାତକୁ ନେବା ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ବିଦେଶୀ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ପାଇଁ ନୀରବତାର ଅସ୍ତ୍ର ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅଧିକ ହେବ | ହିତାଟ୍ରୁ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହାର ଯତ୍ନ ନିଅ | ନିଆଁ ଏବଂ ପାଣିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସରକାର ବିରୋଧୀ କିମ୍ବା ଅନୈତିକ  ଧାରା ସୃଷ୍ଟି ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ନିଆଁ ଏବଂ ପାଣିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସରକାର ବିରୋଧୀ  ପ୍ରବୃତ୍ତି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ତୁଳା- ଆଜି ପ୍ରେମ, ରୋମାନ୍ସ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ମଜାଦାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ | ଆପଣ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ହାସଲ କରିବେ | ଯଶ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଲାଭ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ  ପାଇଁ କିଣିବେ | ତୁମେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ବିବାହ ଏବଂ ଯାନର ସୁଖ ପାଇବ | ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ ହେବ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛି |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣ ଅନିଶ୍ଚିତତା ଏବଂ ସୁଖ ସହିତ ଘରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ କାମ କରିବାରେ ଉତ୍ସାହ ଯୋଗାଇବ | ଅଫିସରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଅବଶିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ- ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଫଳତା ହତାଶା ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିବ | କିନ୍ତୁ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଜିନିଷକୁ ଖରାପ କରିବ ନାହିଁ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଆଲୋଚନା ହେତୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚିନ୍ତା ଉପୁଜିବ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ଧନ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ଅଛି |

ମକର- ଗଣେଶ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଅଜ୍ଞତା କିମ୍ବା ଅପମାନ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ | ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ନ ପାଇବା ଏବଂ ଶୋଇବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବ ହେବ | ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀର କ୍ଷତି ହେବାର ଭୟ ଅଛି |

କୁମ୍ଭ- ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମ ପାଇବ | ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢିବା  | ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଘରେ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଆଗମନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ- ଗଣେଶ ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବ୍ୟତୀତ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଜିଭ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି | କାହା ସହିତ ଝଗଡା  ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ବିଷୟ କିମ୍ବା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେବ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଖାଇବା ପିଇବାରେ ଅବହେଳା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.