ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୪ / ୦୪ ବୁଧବାର)

0

ମେଷ- ଆଜି ଘରେ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଗତିବିଧି ହେତୁ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ବିସ୍ତାର କରିବ | ସେମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପରିଦର୍ଶନ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ରହଣି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାର ଲାଭ ପାଇବେ |

ବୃଷ-ଆଜି କୌଣସି  ଅନିଚ୍ଛାକୃତ ପଦକ୍ଷେପ କିମ୍ବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |  ସହିତ ଭୁଲ  ସମ୍ଭାବନାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି  | ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ହତାଶ କରିବ | ପରିବାରରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ବିରୋଧ ଭିନ୍ନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଯାହା ଦୋଷର କାରଣ ହେବ | ଉପଯୁକ୍ତ ପରିଶ୍ରମ କ୍ଷତିପୂରଣ ନ ପାଇ ଆପଣ ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଏକ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ- ଗଣେଶ ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସାମାଜିକ, ଅର୍ଥନୈତିକ  ଏବଂ ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି  ଲାଭ ଅଛି। ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପିଠିରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ଆୟୋଜନ ସମଗ୍ର ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖୋଜୁଛ, ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅ ସହିତ ଅଧିକ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇ ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ- ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ  ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ଖବର ପାଇଥାଉ ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବାର ନାହିଁ | ମା ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠ ହେବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଗଣେଶଜୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ।

ସିଂହ- ଅଳସୁଆ, ଥକ୍କା ଏବଂ ବିରକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ପେଟର ଅଭିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ, ବିଷୟବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକର ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ପ୍ରଗତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ ବୋଲି ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଯାତ୍ରା – ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଭକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିବ ଏବଂ ମନର ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦୂର କରିବ |

କନ୍ୟା- ଗଣେଶଜୀ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନ ଏବଂ ଚତୁରତାକୁ ଏକ ମନ୍ତ୍ର କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି, କାରଣ ପ୍ରକୃତିର ଭୟଙ୍କରତା କାହାକୁ ଚକିତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହିତାଟ୍ରୁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ | ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖ | ଜଳଭଣ୍ଡାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଏସୋଟେରିକ୍ ଶୃଙ୍ଖଳା ଏବଂ ରହସ୍ୟମୟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ତୁଳା- ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଭାରକୁ ହାଲୁକା କରିବାକୁ, ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପାର୍ଟୀ, ସିନେମା, ଡ୍ରାମା କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଆୟୋଜନ କରିବେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ କିମ୍ବା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ଦେବ | ନୂତନ ପୋଷାକ କିଣିବା କିମ୍ବା ପୋଷାକ ତିଆରି କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆପଣ ସର୍ବସାଧାରଣ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବେ |

ବିଛା- ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଏବଂ ମନକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବ। ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରିରେ ଆପଣ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କର ପଦକ୍ଷେପ ଫଳହୀନ ହେବ | ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅସୁସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯାଉଛି।

ଧନୁ- ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମନକୁ ଜାଗ୍ରତ ରଖିବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନିରାଶା ଆଣିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ପାଇଁ ଗଣେଶଜୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ | ସାହିତ୍ୟ, ଲେଖା ଏବଂ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ | ବିତର୍କ ଏବଂ ଆଲୋଚନାରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ |

ମକର- ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବରୁ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ଅନୁଭବ ହେବ | ମନରେ ଚିନ୍ତାର ଅନୁଭବ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ କିମ୍ବା ଝଗଡା  ମନରେ ହତାଶା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସମୟ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ନିଦରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀର କୌଣସି  କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ  କୌଣସି  କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତକୌଣସି ଝଗଡା ହେବ | ଗଣେଶ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ଏବଂ ଅପଚୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ତୁମର ମନ ଚିନ୍ତା ମୁକ୍ତ ହେବାରୁ ଆରାମ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ମଧ୍ୟ ବଢିବା  | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଆଶା ରହିଛି  | ଆପଣ ଆଜି ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ରହିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରିୟଜନମାନେ ସାଥୀତା ଏବଂ ବୈବାହିକ  ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଦୟା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟବୋଧ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଧିକାରୀ ହେବ |

ମୀନ- ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ସୁସଜ୍ଜିତ ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ବୋଲି ଗଣେଶଜୀ କୁହନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.