ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୪ / ୦୩ ରବିବାର )

0

ମେଷ- ଗଣେଶଜୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ତୁମର ଅନୁକୂଳ ଦିନ। ଏକ ସୁସ୍ଥ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ, ଆପଣ ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ବଢିବା  | ଲକ୍ଷ୍ମୀଜୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଉପକୃତ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ହେତୁ ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ |

ବୃଷ-  ଆଜି ଏକ ସତର୍କର ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାରେ ପୀଡିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆଖିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଲୋକ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧ ହେବ। ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହା ଅପଚୟ ହୋଇପାରେ | ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଫଳ କମ୍ ହେବ |

ମିଥୁନ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ |ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅର ଲାଭ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

କର୍କଟ- ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ, ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ମନ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ହେବ | ଏକ ଆକସ୍ମିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିପରୀତ ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହେତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଭଗବାନ-ସ୍ମରଣ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

କନ୍ୟା- ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖ୍ୟାତି ବା ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ କିଣିବେ  | ଯାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଅନ୍ତରଙ୍ଗତା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା- ଆଜି ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ବଜାୟ ରଖି ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହ ମିଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆସିବ |  ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନେ  ଜିତିବେ।

ବିଛା-  ଆଜି  ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଭ୍ୟାସରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ରହିବା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ମଧ୍ୟ ଏଡାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ |

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଉଦାସୀନତା ବଢିବ। ଶରୀରରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମନରେ ଖୁସିର ଅଭାବ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ତିକ୍ତତା ହେତୁ ଘରର ପରିବେଶ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ | ଅର୍ଥର ପରିମାଣ ହେଉଛି କ୍ଷତି | ଯତ୍ନର ସହିତ ଜମି ଏବଂ ଯାନ କାଗଜପତ୍ରକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ |

ମକର- ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଶୁଭ ଅଟେ| ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂଦୈନଦିନ  କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ହେତୁ ସୁଖ ମନରେ ରହିବ | ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ଲାଭ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ପରିମାଣ ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ନିଜକୁ ସହଜରେ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି ଗଣେଶ କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ବିବାଦ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କାମ କରିବାରେ ବିଫଳତା ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଏବଂ ନିରାଶା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମିନ- ଆଜିର  ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ | ମନ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସୁସ୍ଥତା ରହିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭୋଜନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଏକ ଲାଭ ହେବ, ତଥାପି ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଭ୍ରମଣର ପରିମାଣ ଅଛି | ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.