ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୫ / ୦୩ ସୋମବାର )

0

ମେଷ- ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ଚିନ୍ତାରେ ବିତାଇବ। ଥଣ୍ଡା, ଚମକ, ଜ୍ୱର ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଭଲ କର ତେବେ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ତୁମ ଉପରେ ପଡିପାରେ | କାହା ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶକ୍ତିର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ, ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକତା ମଧ୍ୟରେ ମନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଚିନ୍ତା ବଢାଇବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଅଧିକ ଲାଭ ନେବାକୁ ପ୍ରଲୋଭନରେ କୌଣସି  କ୍ଷତି ଯେମିତି ନହୁଏ |

ବୃଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଦିନ ଶୁଭ ହେବ। ଧନ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା ଚୁକ୍ତିରେ  ସଫଳତା ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ହୋଇପାରେ ଏବଂ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଏବଂ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ନେହଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସାଂସାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ |

କର୍କଟ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ। ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମୁକ୍ତ ମନ ସହିତ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରାଯିବ। ଘର ସାଜସଜ୍ଜା ଦିଗରେ ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିବେ |  କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭ୍ରମଣର ସମଷ୍ଟି | ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ  ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭବାନ ହେବେ ।

ସିଂହ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ହେବ  | ଆଜି ଆପଣ  ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତିବାହିତ ହେବ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ପରିଦର୍ଶନ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକେ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ହେବ | ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବିଦେଶରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବେ  |

କନ୍ୟା- ଆଜି କୌଣସି  ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବେ ଏବଂ ବିଶେଷ କରି ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ, ତେଣୁ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅତ୍ୟଧିକ ଚିକିତ୍ସା ହେତୁ ମନ ଆଘାତ ପାଇପାରେ  | ବହୁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଜଳରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସରକାର ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଆନନ୍ଦରେ ବିତିବ |  ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ତୁମ ଜୀବନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ନୂତନ ପୋଷାକ କିଣାଯିବ  | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, ଶରୀର ଏବଂ ମନ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବ | ଅସୁସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିମାଣରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ତୁମେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବ ଏବଂ ତୁମ ମାତାପିତାଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବ ଏବଂ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ|

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ, କାରଣ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା  ଉପୁଜିବ ପରେ । ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଅଭ୍ୟାସ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ନଥାଏ ତେବେ ନିରାଶା ମଧ୍ୟ ରହିବ, ତେଣୁ କ୍ରୋଧର ଭାବନାକୁ ରୋକନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ଏବଂ କଳ୍ପନା ଜଗତକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିବେ | ପ୍ରିୟ ଚରିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ବୈଦ୍ଧିକ  ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ |

ମକର- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ  ଏବଂ ମନୋବଳ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଝଗଡା  ପରିବେଶରେ ପରିବାର ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |  ଶକ୍ତିର ଅଭାବ ଶରୀରରେ ଅନୁଭବ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇପାରେ | ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା କିଛି ବ୍ୟାଘାତ ହେବ | ସାମାଜିକ ଭାବେ ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ପାଣି ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଏକ ଚିନ୍ତିତ ଦିନ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗତି କରିପାରେ |

କୁମ୍ଭ-ଆଜି, ତୁମେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅତି ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବ, ଯେହେତୁ ତୁମର ମନରେ ଚିନ୍ତାର ମେଘ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଘରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ମିଶି କିଛି ନୂଆ କାମ କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଦିନଟି ଉପଭୋଗ କରିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଭେଟିବେ, ଏବଂ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ମଧ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ମଧ୍ୟ ବିଜୟ ପାଇବେ |

ମିନ- ଆଜି ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ  ଏବଂ ଆପଣ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଭାଷଣ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି କୌଣସି  ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବିବାଦ କିମ୍ବା ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.