ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୧୬/୭ ଶୁକ୍ରବାର )

0

ମେଷ – ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅର୍ଥର ଲାଭ ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗଠିତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣ ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ| ଆପଣଙ୍କର  ଦିନ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖରେ ବିତାଇବେ  | ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ରହିବାର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ପରୋପକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ |  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ।

ବୃଷ – ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର  ବକ୍ତବ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ  ଆକର୍ଷିତ କରି କାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ  ସମ୍ପର୍କ ଗଡ଼ିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ  | ଆପଣଙ୍କର  ଆଦର୍ଶଗତ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର  ମନ ଆନନ୍ଦରେ ରହିବ | କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣ  ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବେ  | ଆଜି, ଯଦିଓ ଆପଣ  କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ , ଆପଣ  ଦୃଢ  ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ  ସମର୍ଥ ହେବେ  |  ଧନର ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ।

ମିଥୁନ -, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରାର ତରଙ୍ଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣ  ସେହି ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ହଜିଯିବେ  | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ  ଯୁକ୍ତି ନକରିବାଉଚିତ  | ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | ବିଶେଷକରି ମା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମ୍ଭାବନା ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯଥାସମ୍ଭବ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମହିଳା ଏବଂ ତରଳ ପଦାର୍ଥ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଥକାପଣର ଅନୁଭବ ହେବ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

କର୍କଟ –  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ | ମନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କର  ଦିନକୁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରୁ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଭଲ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହେବେ | ଆଖି କିମ୍ବା ଦାନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଆରାମ ମିଳିବ | ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର  ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଆପଣ  କାହାର ମନ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଚିନ୍ତାଧାରାର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ, ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସେଠାରେ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ | ଆପଣ  ଭଲ ଖବର ପାଇବେ  | ଏକ ସୁନ୍ଦର ରହଣି ରହିବ | ବହୁତ ବଡ ବ ବାହିକ ସୁଖର ଅନୁଭବ ହେବ |

ତୁଳା – ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ  | ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତାହୀନ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ତେଣୁ ଏପରି ଆଚରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀବ୍ର ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଭାଷଣ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରଖ | ବିତର୍କରେ ଧରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ  |

ବିଛା –  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବ  ଠକ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ | ବିବାହ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟ ଚରିତ୍ର ପାଇପାରିବେ | ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ବିଶେଷ କରି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ | ଉପହାର ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଉପରୋକ୍ତ ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ  ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ। ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ସ୍ୱାର୍ଥପରତାର ଆତ୍ମା ​​ସହିତ, ଆପଣ  ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଇଭେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ହେତୁ ବାହାରେ କୌଣସି  ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ  ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ବଦ୍ଧିକ ଏବଂ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ସାହିତ୍ୟରେ ନୂତନ ସୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆପଣ ମାନସିକ ଆନ୍ଦୋଳନ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ରହିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କିଛି ଥକ୍କା କିମ୍ବା ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭୂତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଏକ ନୂତନ ଆଦର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ – ଆଜି ଆପଣ  ଅଥନୈତିକ ତଥା ନିଷେଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ କୁହନ୍ତି | ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ବିଚଳିତ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ପରିବାରରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଅନୁଭୂତ ହେବ | ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରି ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ – ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ ଦେଖନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗ ନେବା ମଧ୍ୟ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ | ସାହିତ୍ୟିକ ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତା, କଳାକାର ଏବଂ କାରିଗରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ଏବଂ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ | ପାର୍ଟି, ପିକନିକ୍ ପରିବେଶରେ ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସେଠାରେ ନୂତନ ପୋଷାକ କିମ୍ବା ଯାନ କ୍ରୟ ହେବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.