ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୬ / ୦୩ ମଙ୍ଗଳବାର )

0

ମେଷ- ଗଣେଶଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ  ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସିରେ ରହିବ | ଭଲ ଖବରରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ରହିବାର ସମଷ୍ଟି | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର  ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ |

ବୃଷ- ଆଜିର  ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ନୁହେଁ।  ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତା ହେବ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ |  ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେବ ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହେବ। ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | କୌଣସି  କାରଣରୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ ଯାହା ମନକୁ ଖରାପ କରିବ | ଅଜାଣତରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ଯେମିତି ନହୁଅ ସେଥି ପ୍ରତି  ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ- ଆଜି ଆପଣ  ଅନେକ ଲାଭ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆନନ୍ଦରେ ଦୁଇଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅଙ୍କଠାରୁ ଲାଭଜନକ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବେ  | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ବିବାହ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିପାରେ  |

କର୍କଟ- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ତୁମେ ଉଚ୍ଚ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ସର୍ବୋଚ୍ଚତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପଦୋନ୍ନତିର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଧନ – ସମ୍ମାନର ଅଧିକାରୀ ହେବ | ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦିନର  ଅନୁଭୂତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ |

ସିଂହ- ଆଜି ଧାର୍ମିକ ଧାରାରେ ଦିନ ବିତାଇବ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ରହିଛି  | ପରିଶ୍ରମୀ ହୋଇ, ଆମେ ହାତରେ କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ | ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣ ଯଥାର୍ଥ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ହେବ |

କନ୍ୟା- ଆଜି ଆପଣ  ବକ୍ତବ୍ୟର ସଂଯମତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ, ଆଜି କକୌଣସି  ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କର ନାହିଁ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ବୃଦ୍ଧି ନହେବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ। ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ତୀବ୍ର ବିବାଦ ହେତୁ ଦୁଃଖ ହୋଇପାରେ | ବୋଧହୁଏ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା- ଆଜିର ଦିନରେ, ଖାଦ୍ୟ, ବାହାଘର ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ହେଉଛି ପର୍ଯ୍ୟଟନର ସମଷ୍ଟି | ଆଜି, ଏହା ମନୋରଞ୍ଜନ ଉପକରଣ ଏବଂ ପୋଷାକ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବାର ସମଷ୍ଟି | ଶରୀର ଏବଂ ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ଅଟେ | ଆପଣ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା- ଆପଣଙ୍କ  ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଶରୀରରେ ଚେତନା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ଛଦ୍ମବେଶିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ବିଫଳ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ରହିବ ଏବଂ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପୀଡ଼ିତମାନେ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ ନକରନ୍ତି ତେବେ ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତୁନି , କ୍ରୋଧରେ ସଂଯମତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | କୌଣସି  ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁନାହିଁ ।

ମକର- ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଅପ୍ରାକୃତିକ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଅବାଞ୍ଛିତ ଘଟଣା ଯୋଗୁଁ ଘରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହେବ। ଠିକ୍ ସମୟରେ ଖାଦ୍ୟ ନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଦ୍ରାର ଅଭାବ ରହିବ | ଜଳ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରୁହନ୍ତୁ  | କାରଣ ସେଠାରେ ଅର୍ଥର କ୍ଷତି ଏବଂ ଅପଚୟର ପରିମାଣ ଅଛି |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି  ଚିନ୍ତାର ମେଘ ହଟିବ  ହେତୁ ଆପଣଙ ମାନସିକ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ  | ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦିନର ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ |  ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରାତୃ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବ | ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ମଧ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରେ |

ମିନ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ସଂଯମତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ  | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପୂର୍ଣ୍ଣସହଯୋଗ  ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟରେ ବ୍ୟାୟାମ ମଧ୍ୟ ରୋକାଯିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.