ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୧୭/୭ ଶନିବାର )

0

ମେଷ – ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ। ପରିବାରର ଆନନ୍ଦମୟ ବାତାବରଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଘରେ ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ଘଟିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର  ସମ୍ପର୍କ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ |

ବୃଷ – ଆଜି ବଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ କଠିନ ଅଟେ | ଚିନ୍ତା ମନରେ ରହିବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ବିଷୟରେ ମନ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ଏହି ରୋଗରେ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ  କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଆରାମ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର  କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ  ଖୁସି କରିବ |ଆପଣ ମାତୃ ଘରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବ |

ମିଥୁନ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିର ଗୁଣ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ |  ହିଂସାତ୍ମକ ବଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ଭାଗ ନ ନେବା ଉଚିତ ।

କର୍କଟ – ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି  କାମ ନକରିବା ଉଚିତ । ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ  | ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦୃଢ  ରୁହନ୍ତୁ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ –  ଆଜି ବଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଜଣେ ଆଲୋଚନାରେ ଭାଗ ନେଇ ପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ବିତର୍କକୁ ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ  । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଅଥନୈତିକ  ଲାଭର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚାଲିବା ଉଚିତ  | ଭାଇମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହେବ |

କନ୍ୟା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଦିନ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମ ବଢିବ  | ଆପଣଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦାୟକ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ବିଦେଶ ସହିତ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ସହିତ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଆସିବ | ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ତୁଳା – କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖି ଆପଣଙ୍କର  ପ୍ରକୃତିକୁ ନରମ ରଖିବା ଉଚିତ  | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖି ଆପଣ ପରିବେଶକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆଇନ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଭୁଲ ଧାରଣାକୁ ହଟାନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ  ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ  | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ |

ବିଛା – ଗଣେଶ କୁହନ୍ତି, ଆଜି ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ବହୁତ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ  | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିରେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ତୀବ୍ରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତେଣୁ କାହା ସହିତ ହିଂସାତ୍ମକ ଆଚରଣ କର ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ, ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ – ଭଗବାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ପଦବୀରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ମନ ଖୁସି ହେବ | ଏହା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ସମଷ୍ଟି ଅଟେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ମକର –  ଆଜି ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ବଢିପରେ । ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ମାଧ୍ୟମରେ ଧାର୍ମିକତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ। ଧନ ସହିତ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ – ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବା ଉଚିତ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର  ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖି, ଆପଣ  କାହା ସହିତ ଏକ ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର  ଖୁସି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ |

ମୀନ – ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ । ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବ | କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.