ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୭ / ୦୩ ବୁଧବାର )

0

ମେଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ସୁସ୍ଥ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଜୀ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ସହିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଘରର ପରିବେଶ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ |

ବୃଷ- ଗଣେଶ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବା ଏବଂ ଆଖିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧ ଏବଂ କଠୋରତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ, ସାବଧାନ |

ମିଥୁନ- ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ | ଅବିବାହିତାଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ପତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ସାକ୍ଷାତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଖରେ ପୁଅ, ଭାଇ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ରହିଛି। ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଖାଇବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଦିନ  | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ତୁମର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମୁକ୍ତ ହୃଦୟ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହେବ | ଘର ସାଜସଜ୍ଜା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ  |  ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ, ସରକାର ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ସିଂହ- ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଗରେ ରହିବ | ତୁମର ଆଚରଣ ଯଥାର୍ଥ ହେବ |  ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ମଧ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ତୁମ ଭିତରେ ଅଧିକ କ୍ରୋଧ ହେବ, ତେଣୁ ଗଣେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଇବେ | ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ପିଲା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟର ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ |

କନ୍ୟା- ଆଜି କୌଣସି  ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଦିନ | ଗଣେଶ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଏବଂ ବିଶେଷ ଭାବରେ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି ତୁମର ଅଧିକ ପରିମାଣର କ୍ରୋଧ ହେବ, ତେଣୁ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା ହେତୁ କୌଣସି  ବିଘ୍ନ ଯେମିତି ନହୁଏ  | ଗଣେଶ ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି ରାଜ୍ୟ ତଥା ସରକାର ବିରୋଧୀ ଧାରା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା- ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଦିନକୁ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଆଜି ପ୍ରଣୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ କରିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନମାନେ ଆପଣଙ୍କ ରହଣୀକୁ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ | ଶରୀର ଏବଂ ମନର ଫିଟନେସ୍ ଭଲ ହେବ | ସମ୍ମାନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ବୈବାହିକ  ସୁଖ ମିଳିବ  |

ବିଛା- ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଖୁସି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଟଙ୍କା କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅସୁସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ଶତ୍ରୁମାନେ ଜିତିବେ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ମହିଳା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ |  ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବ ଏବଂ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ |

ଧନୁ- ଆଜି ଗଣେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ସାନ୍ତାନୋଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଅଭ୍ୟାସ ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ  କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ  | ଆଜି, ଆପଣ ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କଳ୍ପନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ, ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରିୟପାତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ମକର- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବନାହିଁ । ପରିବାରରେ ଅପ୍ରୀତିକର ପରିବେଶ ଯୋଗୁଁ ପରିବାର ବିଚଳିତ ହେବେ। ଶରୀରରେ  ଆନନ୍ଦର ଅଭାବ ରହିବ | ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା କୌଣସି ବ୍ୟାଘାତ ହୋଇପାରେ | ନିଦ୍ରା ଅଭାବ ହେବ |  ମାନସିକ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଚିନ୍ତିତ କରିବ |

କୁମ୍ଭ- ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଥିବା ଚିନ୍ତାର ମେଳା ଅପସାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇବ |   ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବେ  ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଘର ବୁଲିବା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବୈବାହିକ  ସୁଖର ଅନୁଭବ ହେବ |

ମିନ- ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟୟ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରଖନ୍ତୁ  | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଜିଭ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ କୁହାଯାଏ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ମାନସିକ ଦୁଃଖର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.