ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୧୮/୭ ରବିବାର )

0

ମେଷ –  ଘର ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର  ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ  ଏବଂ ପ୍ରେମର ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ  | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ହିଂସା ଏବଂ ଅଧିକାରର ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର  କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ଯୁକ୍ତି ବୋଧହୁଏ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଯାନ ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ –  ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ। ଆପଣଙ୍କର  ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ  | ଆପଣ ଦିନସାରା ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଗ ରବରେ ବିତାଇବେ | ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଦିନର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ମାତୃ ଘରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ ଏବଂ ମାତୃ ଗୃହରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଅସୁସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ -ଆଜି ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଶରୀର ଏବଂ ମନକୁ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। କିଛି ସ୍ଥାନରେ ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ପୀଡିତ ହେବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରାଯିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ଦିନ |  ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ |

କର୍କଟ –  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଭିତରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ମନ ଚିନ୍ତିତ ଏବଂ ଅସ୍ଥିର ରହିବ | ଘରେ ଝଗଡା ହେବାର ପରିବେଶ ରହିବ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଏବଂ ତିକ୍ତତା ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ  ବିଫଳ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଶୋଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ସମାଜରେ ଅପମାନିତ ନହେବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ  | ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତାରେ ସାଙ୍ଗମାନେ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ  ଉତ୍ସାହଜନକ ସମ୍ପର୍କର ବନ୍ଧନରେ ବନ୍ଧା ହୋଇପାରିବ | କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର  ବିଶେଷ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ |

କନ୍ୟା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନଟି ଫଳାଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କର  ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତଆପଣ  କାହାର ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଆପଣ  କାମ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାର ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସମ୍ଭାବନା | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀମାନେ ଆଲୋଚନାରେ ଭାଗ ନେବେ, କିନ୍ତୁ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ସହିତ କିଛି ମିଠା ଖାଆନ୍ତୁ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ତୁଳା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର  ସୃଜନଶୀଳ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଚିନ୍ତାଧାରାର ଦୃଢତା ସହିତ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଅଥନୈତିକ  ବିଷୟ ଉପରେ ଏକ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର  ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ  | ଅଳଙ୍କାର, ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ, ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ନକରିବାକୁ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ନକରିବା ଉଚିତ  | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ କାହା ସହିତ କୌଣସି  ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ  ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ ପଛରେ ବିଶେଷ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦର ଏକ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ –  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ଆପଣ ଘରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ଏକ ରହଣି ଆୟୋଜନ କରାଯିବ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେଉଛି ରାଶି | ଖାଦ୍ୟ ଭଲ ହୋଇପାରେ |

ମକର –  ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ସଂଗ୍ରହ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ସରକାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା – ଉପହାର ପାଇବାରେ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | କିନ୍ତୁ ଅଗ୍ନି, ଜଳ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ବୃତ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ  ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ  | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ –  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତଥାପି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଶରୀରରେ କମ୍ ଶକ୍ତି ହେତୁ କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ କମ୍ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ସମ୍ଭବତ। | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଖବର ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମୀନ – ଏହି ଦିନ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ବିତାଇବେ  | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ମନର ଓଜନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଚୋରାଚାଲାଣର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.