ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୧୯/୭ ସୋମବାର )

0

ମେଷ – ଆଜିର ଦିନର ଆରମ୍ଭ ସମୟ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |  ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହଁ  | ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ , ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ହେବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଘୃଣାଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ ଚାଲ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ରହସ୍ୟମୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ, ଜଣେ ଏସୋଟେରିଜିମ୍ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଗଭୀର ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ |

ବୃଷ – ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆରେ ବୁଲିବେ ଏବଂ ପ୍ରିୟପାତ୍ର ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବେ | ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଘରୋଇ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ  ସମ୍ମାନ ପାଇବେ  |

ମିଥୁନ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ବଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଆଲୋଚନାରେ ବିତାଇବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ କରିବେ  | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣ ବିଜୟୀ ହେବେ | ଆପଣ  ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ  |

କର୍କଟ – ନିରାଶା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ କରିବ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ନୁହେଁ | ଜମି ଏବଂ ଯାନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିବ |

ସିଂହ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ  | ବିଦେଶୀମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଦିନଟି ନିବେଶକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ  ଅଧିକ ସହନଶୀଳ ହେବ | ମାନସିକ ନିରାଶା ଅନୁଭୂତ ହେବ | ଏହା ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ |

କନ୍ୟା – ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅସ୍ପଷ୍ଟ ସ୍ଥିତିକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ  | ଯଦି ବକ୍ତବ୍ୟରେ କୌଣସି  ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ନାହିଁ, ତେବେ ହୃଦଘାତର ଏପିସୋଡ୍ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଆଜି ବାହାରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଭାଗ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ତୁଳା –  ଆଜିର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଢଙ୍ଗରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଦର୍ଶଗତ ଦୃଢତା ଏବଂ ସନ୍ତୁଳନ ଆଦର୍ଶ ସହିତ, କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ସହଜ ହେବ | ପୋଷାକ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦ୍ୱଦତା  ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଯୁକ୍ତିକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କର  ଇଗୋକୁ ଅଲଗା କରି ବ୍ୟବହାରିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରି, ପରିବେଶ ସମନ୍ୱୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ |

ବିଛା – ଆପଣଙ୍କର ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଏବଂ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖରାପ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଅଥନୈତିକ  ବିଷୟଗୁଡିକ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର  ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଧନୁ –  ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ । ବେପରୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ କହିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ  |

ମକର – ଘରୋଇ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ ହେବ ଏବଂ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପାଇଁ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ  |

କୁମ୍ଭ – ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ବଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ, ନବସୃଜନ ଏବଂ ଲେଖା-ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଜଡିତ ହେବ | ଆପଣ ଆଜିଠାରୁ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ରହିବା କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କତାର ସହିତ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ମାଆ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ତୁମେ ଭଲ ସୁଖ ପାଇବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ  ।

ମୀନ – ଆଜି ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟରେ  ସଂଯମତା  ରଖିନ୍ତୁ  | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ  | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଏସୋଟେରିକ୍ ବିଜ୍ଞାନର ଜ୍ଞାନ ଆହରଣ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣ ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥିତ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଖବର ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ସହଯୋଗ ହେବ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ନକରିବାକୁ ଉଚିତ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.