ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୯ / ୦୩ ଶୁକ୍ରବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି  ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଏବଂ ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ  | ଖର୍ଚ୍ଚ ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିପାରେ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ଜରୁର |କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ମହିଳା ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ଉଦାସୀନ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ।

ବୃଷ-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ   ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ରହିବ| ଉତ୍ସାହର ଗୁଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସଜାଗତା ଯେକୌଣସି  କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ସଂଗଠିତ କରିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ବର୍ଦ୍ଧିତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଅନୁଭବ କରିବ |

ମିଥୁନ-  ଆଜି, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗ ସହିତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ  | ବିଶେଷ କରି ଆଖିରେ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଘଟଣା ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି  କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ  ନକରିବାକୁ ଉଚିତି ।ଆଜି ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କିମ୍ବା ଆଚରଣରେ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯେମିତି ନଉପୁଜ| ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅଟେ | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ଅନୁପଯୁକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶକ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

କର୍କଟ – ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ଆନନ୍ଦରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଆୟର ଉତ୍ସ ବଢିପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ  | ଏକ ସୁନ୍ଦର ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅଠାରୁ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ  |  

ସିଂହ – ତୁମର ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଅନେକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ, ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପଦୋନ୍ନତିରସମ୍ଭାବନା ଅଛି    । | ପିତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | କଳା ଏବଂ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ପାରଙ୍ଗମ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସରକାରଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ସଫଳ ହେବ। ଜମି – ଘରର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ କାମ ପାଇଁ ସମୟ ଉପଯୁକ୍ତ,|

କନ୍ୟା -ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ବିଦେଶୀ ଭିତ୍ତିକ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ |

ତୁଳା  – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ  ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଧରଣରଣର ଅଟେ  |  ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଆସିପାରେ | ଏପରି ସମୟରେ, ଇଶ୍ୱରରଙ୍କ ଉପାସନା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେଇପାରେ |

ବିଛା-  ଆଜି  ଆପଣ ସାଧାରଣ ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ  ଆନନ୍ଦ ରହିବେ| ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହେବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ   | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଭ୍ରମଣ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ବିସ୍ତାର କରିବେ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସିରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହାୟତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ |

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ବିସ୍ତାର କରିବେ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସିରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହାୟତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ |

ମକର – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ମନରେ ଚିନ୍ତାର ଅଭାବ ସହିତ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବେ  | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ବିଚଳିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ରହିବ  | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ହେବ  | ମହିଳା ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଜମି, ଘର, ଯାନ ଇତ୍ୟାଦିର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ – ଜରୁରୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଦର୍ଶଗତ ଦୃଢ଼ତା  ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଥିରତା ହେତୁ ସଫଳତାରେ ସରଳତା ରହିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଏକ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.