ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୦ / ୦୩ ଶନିବାର )

0

ମେଷ- ଆଜି ଆପଣ  ଖର୍ଚ୍ଚରେ ନିବୃତ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ , କାରଣ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ଦିନ  | ସମସ୍ତ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏବଂ କାରବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାହା ସହିତ ବିବାଦ ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖରାପ ରକ୍ତ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |  ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ |

ବୃଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ। ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଏବଂ କଳା ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆଜି ଆପଣ ଆଦର୍ଶଗତ ସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣ ଲଗନା ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି  ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ ତୁମେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଅଳଙ୍କାର, ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ- ଆଜି ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ତେଣୁ  ସବୁ ଜିନିଷରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱଭାବ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଦିନଟି ଭଲରେ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ବିଶେଷ କରି ଆଖିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା | ଦୁର୍ଘଟଣା ଏବଂ ଆକସ୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ  | ଭାଷା ଏବଂ ଆଚରଣରେ ନରମତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ |

କର୍କଟ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅନ୍ୟ କିଛି ଉପାୟରେ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ ପିଲା ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭବ | ଖାଦ୍ୟ ଭୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ସିଂହ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ କରାଯିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଇବେ | ଆଜି, ତୁମର ଆଧିପତ୍ୟ ଶିଖରରେ ରହିବ | ବାପାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଜମି, ଘର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ସଫଳ ହେବ |

କନ୍ୟା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ଆୟୋଜନ କରିବେ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ବିଦେଶୀମାନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆର୍ଥନୀତିକ  ଲାଭର ଦିନ |

ତୁଳା-  ଆଜି ଏକ ନୂତନ  କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ଆରମ୍ଭ କରିବେ  | ଭାଷା ଏବଂ ଆଚରଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ  ଏବଂ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ  | ଆପଣ ରହସ୍ୟମୟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ |  ଗଭୀର ଧ୍ୟାନ ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବ |

ବିଛା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ   | ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ, ମଜା, ମନୋରଞ୍ଜନ, ଛୋଟ ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପୋଷାକ ସହିତ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ|

ଧନୁ-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଦିନ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ |  ଚାକିରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ତଳେ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ  ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ତୁମର  ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ମହିଳାମାନେ  ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ |

ମକର- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ମନ ଚିନ୍ତିତ ଏବଂ ଦୁଖୀ ରହିବ। ଏପରି ମନୋଭାବରେ ଆପଣ କୌଣସି  କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୃଢ  ରହିପାରିବେ ନାହିଁ | ଏହି ଦିନରେ  କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ  ନାହିଁ, କାରଣ ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ନାହିଁ | ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଘରେ ଥିବା ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ରାଜସ୍ୱ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରିବ | ମହିଳାଙ୍କ ଅଳଙ୍କାର, ପୋଷାକ,  ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ମା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜମି, ଘର ଏବଂ ଯାନ ଇତ୍ୟାଦି କାରବାରରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମୀନ- ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି  ଶୁଭ ହେବ, ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଦର୍ଶଗତ ସ୍ଥିରତା ହେତୁ, ତୁମେ ଆଜି ତୁମର କାମକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଛୋଟ ଭ୍ରମଣ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂଗଠିତ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ, ତୁମେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.