ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୧ / ୦୩ ରବିବାର )

0

 

ମେଷ –  ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଯିବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଜିଦ୍‌ ଆଚରଣ ଛାଡି ସଂଶୋଧନ ଆଚରଣ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ତୁମର ମଧୁରତା ଏବଂ ଭାଷା ସହିତ, ତୁମେ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି  ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବା ଉଚିତ । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଏହା ମନକୁ ଆନନ୍ଦିତ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସଂଗଠିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ବୃଷ-  ଆଜି  ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ   | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ମାନସିକ ଆଚରଣ ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ରହିବ |  ଏହି ସମୟରେ ଆବଶ୍ୟକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବା ଉଚିତ

ମିଥୁନ – ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିବେ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଉତ୍ସାହ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଯିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ-  ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ପରିବାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ  | ନାରୀ ବର୍ଗରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ  | ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି 

ସିଂହ-  ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ ଯାହା ଖୁସିରେ କଟିବେ  । ଏହି ଦିନ  ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଖୁସିରେ ପାଳନ କରିବେ | ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ |

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ଆଜି ତୁମର ଆଉ କିଛି ଧାର୍ମିକତା ଏବଂ ଭକ୍ତି ରହିବ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଅଧିକ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ସେମାନେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ |

ତୁଳା – ଆଜି ଖାଦ୍ୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ  । ଦିନରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆରାମ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣ କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ | ସେଠାରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ |  ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

ବିଛା-  ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପାୟରେ ପାଳନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଏବଂ ଏହାର ସୁଖ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଜ୍ଞ ହେବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ଧନୁ – ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ହେବ । ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ସତ୍ତ୍, ତୁମେ ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅଥନୈତିକ  କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି କରିବେ |   ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବାଣିଜ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ମକର- ଆଜି ଆପଣ  ଆଦର୍ଶ ସ୍ତରରେ,  ବିଶାଳତା ଏବଂ ମଧୁରତା ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ  ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନକ ରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାକୁ ଭଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆଜି ଦିନଟି ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବେ  | ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ରୋଗୀର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ   | ଆପଣ ସରକାରଙ୍କ ସହିତ ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ |  ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ତଥାପି, ଯାନ, ଘର ଇତ୍ୟାଦି ଅକ୍ଷର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଯତ୍ନର ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବେ  | ତୁମର ଆଦର୍ଶଗତ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନରେ ଉଚ୍ଚତା ରହିବ | ଯଦିଓ ତୁମେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କର, ସଫଳତା କମ୍ ହେବ, ତଥାପି ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସହଜରେ କରିବାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ

ମୀନ-  ଆଜି ଆପଣ ଚିନ୍ତାର ଭାରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଉପଭୋଗ ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି  କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ, ଜମି, କ୍ଷୀର ଇତ୍ୟାଦି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଏକାଡେମିକ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | |

Leave A Reply

Your email address will not be published.