ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୨ / ୦୩ ସୋମବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ  | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅତି ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସହଜ ହେବ ନାହିଁ, ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନନେବା  ଉଚିତ |ବୈଦ୍ଧିକ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଦଳବଦଳ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଅନ୍ତୁନାହିଁ |

ବୃଷ -ଆଜି ଆପଣ ମନର ସ୍ଥିରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ , କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ମନୋବୃତ୍ତିର ମନୋଭାବ ପରି ସୁଯୋଗ ହରାଇ ପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଅଛି, ତେବେ କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ହେବ ନାହିଁ | ରହଣି ଆୟୋଜନ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବେ | ଲେଖକ, କଳାକାର ଏବଂ ପରାମର୍ଶଦାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ | ଆଜି କୌଣସିନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ-  ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆଜି ଅଥନୈତିକ  ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଏବଂ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ, ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ଏବଂ ସାଜସଜ୍ଜା ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ, ଆଜି ଏକ ମହାନ ମାନସିକ ଦିନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଅର୍ଥର ଅତିରିକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଯେପରି ନହୁଏ | ଉପହାର ପାଇବା ପରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ନିଷେଧ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କର୍କଟ-  ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ  ନାହିଁ। ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କର ଖରାପ ଭାବନା ଥାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ମନରେ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବଦନାମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଲାଭ  ଲାଭଦାୟକ ହେବ  |  ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ହେତୁ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆପଣ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଅଥନୈତି ଲାଭ ଅଛି |

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଦିନଟି ଶୁଭ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ଅଟେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରିବେ  | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାପା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ |

ତୁଳା-  ଆଜିର ଦିନରେ  ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ ନାହିଁ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ  | ଆପଣ ଲେଖା ଏବଂ ବୈଦ୍ଧିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣ ଦିନକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଯତ୍ନର ସହ ବିତାଇବା। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ   କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ  | ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଅଥନୈତିକସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ |

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ମନୋରଞ୍ଜନ ସହିତ ତୁମର ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶି ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଭ୍ରମଣର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଲେଖିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ |

ମକର- ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବ୍ୟବସାୟର ବିକାଶ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟ  ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ତୁରନ୍ତ ବଦଳିଯିବ | ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ଯୋଗଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଲେଖିବା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ତୁମେ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚର  ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । | ହଜମ ଏବଂ ଅଦୃଶ୍ୟତା ଭଳି ରୋଗ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ- ଆଜି ଆପଣ ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ଦେଖିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହଁ । ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅନେକ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | ଚାକିରିରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଅର୍ଥ ଏବଂ ଖ୍ୟାତିର  ଯେମିତ କୌଣସି କ୍ଷତି ନହେବ  |

Leave A Reply

Your email address will not be published.