ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୨ / ୬ ମଙ୍ଗଳବାର )

0

ମେଷ-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖରେ ବିତାଇବେ  | ଆପଣ ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର କିଣି ପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଂଯମ ଆଚରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |  ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ  | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର  କ୍ଷତି କରୁଥିବା ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ  | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ  |

ବୃଷ-  ଆଜିର ଦିନଟି  ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି କିମ୍ବା ଭ୍ରମଣର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା |

ମିଥୁନ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ନୁହେଁ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଘରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ତେଣୁ, ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆଜି ଆପଣ ଉଚ୍ଚତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମିଥୁନ-  ଆପଣଙ୍କର ନିରାଶା ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ହଇରାଣ କରିବ | ସମ୍ଭବତ  ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିର ପ୍ରକ୍ରିୟା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ରହିବ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା କମ୍ |

ସିଂହ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ବିଦେଶରୁ ଲାଭଦାୟକ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଯେଉଁମାନେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ତେଣୁ, ମନରେ ହତାଶାର ଭାବନାରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ କରିବାକୁ ବାଛି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ମା’ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା-  କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ପାଇବାରୁ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଅନୁଚିତ | ଆଜି ଚୁପ୍ ରହି ଦିନ ଅତିବାହିତ କରିବା ବୁଦ୍ଧିମାନ ଅଟେ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର  ଅବସ୍ଥା ବଦଳିଯିବ | ଘରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ | ଭ୍ରମଣ କିମ୍ବା ଭ୍ରମଣର ଆୟୋଜନ କରିବ | ପୁଞ୍ଜି- ବିନିଯୋଗ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ରହିବ | ଏହା ଭାଗ୍ୟର ଦିନ |

ତୁଳା- ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ଏବଂ ଏକ ଦୃଢ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର କିଣିବା ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ  ମାନସିକ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣକୁ ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯିବ |ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଇଗୋକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ନ ଦେଇ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା  କରିବା ଉଚିତ୍ |

ବିଛା-  ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଆଜି ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ। ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ | କୋର୍ଟ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ, ଆମେ ଯତ୍ନର ସହ ଚାଲିବା | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, କାର୍ଯ୍ୟଟି ଦେଖାଯିବ, ଏବଂ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର  ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

ଧନୁ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ମନ ଖୁସି ହେବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ  | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର  ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ  | କାହା ସହିତ ଝଗଡା  ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମକର-  ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ଦଲିଲ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ | ସେଠାରେ ପଦୋନ୍ନତି ଅଛି | ପରିବାରରେ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ପରିବେଶ ରହିବ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଅଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଯତ୍ନର ସହ ପାଦ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଜଣଙ୍କୁ ଚତୁରତାର ସହ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରାଯିବ | ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସୂଚନା ଅଛି | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସଫଳ ଏବଂ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ |

ମୀନ- ଆଜି ଆପଣ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କିମ୍ବା ବିବାଦ ନକରିବା ଉଚିତ । କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ  | ଆଜି ଏସୋଟେରିକ୍ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ରହିବ | ଆପଣ ମନୋରମ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଗଭୀର ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ ବଦ୍ଧିକ ଲେଖିବାରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥିତ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଖବରରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚାଲନ୍ତୁ | ସରକାରୀ ଶ୍ରେଣୀ ସହିତ ଆଲୋଚନା ଏବଂ ବିତର୍କକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.