ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୭ / ୦୩ ଶନିବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିର ସ୍ୱଭାବ ଏବଂ ଜିଦକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ  | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମର ଶେଷରେ କମ୍ ସଫଳତା ନିରାଶାର କାରଣ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚିନ୍ତା ଉପୁଜିବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ବୃଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦୃଢ  ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସବୁକିଛି କରି ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ପିତା କିମ୍ବା ପିତୃ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ସରକାର କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଆର୍ଥିକ କାରବାରରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କ୍ରୀଡା ଏବଂ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ କଳାକାରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାମ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବେ ।

ମିଥୁନ- ଆଜି ଆପଣ  ନୂତନ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ରହିବ  | ଯେଉଁମାନେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି ସେମାନେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ପରିଶ୍ରମର ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ପଡ଼ୋଶୀ, ଭାଇଭଉଣୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ସୁଯୋଗ ଭାଗ୍ୟ ପାଇଁ ଛିଡା ହେବ | ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବତ। |

କର୍କଟ-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦୋଷର ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ବିଶେଷ କରି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଭେଦ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ ହେବ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଥନୈତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଡକୁ ଯାଇ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ  | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷଣରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ |

ସିଂହ-  ଆଜି ଆପଣ , ଯେକୌଣସି  କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ପିତା ଏବଂ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ ସହଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିରେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଆଚରଣରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ, | ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଏବଂ ପେଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଅହଂକାର ଯୋଗୁଁ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ସହିତ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରକୃତିର ଉତ୍ତେଜନା କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ କରିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ଆସିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | କୋର୍ଟ ଏବଂ ଚାକିରୀରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ,  |

ତୁଳା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଦିନ ଶୁଭ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସଭା କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନେ ରହିବେ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ  ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିକାଶ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | 

ବିଛା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ପାରିବାରିକ ଜୀବନର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁଝିପାରିବେ  | ଘରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ  ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଏବଂ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ  ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ  ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | କାମ କରିବାରେ ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ରହିବ | ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଏହାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଆଚରଣ କିମ୍ବା ଘଟଣା ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଚାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ୍ ସଫଳତା ମିଳିବ |  ବିରୋଧୀ କିମ୍ବା ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ନଯିବା ଉଚିତ ।

ମକର – ଆଜି ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ନଦେବା ଉଚିତ । କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରୁ ରକ୍ଷା କରିବ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବ | ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମକକ୍ଷ ଛିଡା ହେବ | ସେମାନଙ୍କ ପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। ପ୍ରଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ  ପାରଦର୍ଶିତା ଦେଖାଯିବ | ଏକ କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ |

କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ଆପଣ ଖୁସିର ଦିନ ପାଇବେ | ପ୍ରକୃତିର ହାଲୁକାତା ଆପଣଙ୍କୁ ହୃଦୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଚରିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କିମ୍ବା ରୋମାନ୍ସର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |  ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଆପଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ,ଆପଣ  ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖାଦ୍ୟ, ପୋଷାକ ଏବଂ ଯାନ ପାଇବ | ଏହା ଅଂଶଗ୍ରହଣରୁ ଲାଭର ରାଶି ଅଟେ |

ମୀନ -ଆଜି ଆପଣ  ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ମନର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବ | ସୁଖର ବାତାବରଣ ରହିବ – ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ  | କ୍ରୋଧ ନୁହେଁ, କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ  | ଆପଣ ଚାକିରି ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିଜୟ ହେବ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।  ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.