ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୩ / ୬ ବୁଧବାର )

0

ମେଷ-  ସାଂସାରିକ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ , ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ  | ଗଭୀର ଚିନ୍ତା ଶକ୍ତି ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଏସୋଟେରିକ୍ ଏବଂ ରହସ୍ୟମୟ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସିଦ୍ଧତା ପାଇବା ପାଇଁ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ତଥାପି, ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ  ମନ୍ଦ ବିପଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ  |  ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିନ୍ତୁ । ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ-  ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା କୌଣସି  ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନରେ ରହିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଆଜି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଅଧିକ |

ମିଥୁନ-, କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହାସଲ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆନନ୍ଦମୟ ପରିବେଶରେ ଏକ ଖୁସି ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଅଧିକ | ଆବଶ୍ୟକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତଥାପି, ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ମନ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ସହକର୍ମୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ଏହା ସହିତ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶାରୀରିକ ଅବସାଦ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରେ ବିତାଇବେ । ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ସେଠାରେ ଏକ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଅଛି | ଆଜି ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଦୃଶ୍ୟତା, ଆନୋରେକ୍ସିଆ ଭଳି ରୋଗ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି ବଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ  |

ସିଂହ-  ଆଜି ଆପଣ  ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ । ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ବ୍ୟବହାର କରି, ଆପଣ  ଯୁକ୍ତି ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ମା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଦର୍ଶଗତ ଭାବରେ, ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନେଇପାରେ | ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ଦସ୍ତଖତ କରନ୍ତୁ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା-  ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖର ଅନୁଭୂତି ହେତୁ ଆଜି ମନ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ଏସୋଟେରିକ୍ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ତୁଳା-  ଆଜି ମନର ଅସ୍ପଷ୍ଟତା ହେତୁ କୌଣସି  ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ।  ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ ନୁହେଁ। ଅଭ୍ୟାସରେ ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍କ୍ରିୟତା ହେତୁ ଆପଣ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଅଭ୍ୟାସରେ ଜିଦ ଛାଡି, ଫଳାଫଳ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ |

ବିଛା-  ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ |

ଧନୁ-  ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଅସୁବିଧା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା | ହଠାତ୍ କାରଣ | ଆୟ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଭେଦ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ଉପାସନା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

ମକର-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ। ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ସଭା ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଚରିତ୍ର ପାଇ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ସେଠାରେ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ହେବ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ନୂତନ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, ଆପଣ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସହଜ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମୀନ-  ଆଜି ଆପଣ ନିଜର  ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ ଯେ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପଉଚିତ ଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି  ମତଭେଦ ହେବ ନାହିଁ। ଶାରୀରିକ ଅଳସୁଆତା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ | ଆଦର୍ଶ ସ୍ତରରେ, ନକାରାତ୍ମକତାକୁ ହଟାନ୍ତୁ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଏହି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.