ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୩ / ୦୩ ମଙ୍ଗଳବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଧାରଣା ବିମାନରେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଅନୁଭବ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆର୍ଦ୍ରତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି, କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋବଳ ରହିବ | ଅସମ୍ମାନର ବିଷୟ ନହେବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭରେ ବିଫଳତା ମିଳିବ | ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ, ଅର୍ଥନୈତିକ ଘଟଣା ସହିତ କିଛି ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ  । ଆପଣଙ୍କ  ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଉପଭୋଗ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସମବାୟ ପରିବେଶ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଯତ୍ନର ସହ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ମିଥୁନ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ |ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନୁହେଁ | ଅବଶ୍ୟ ସେଠାରେ ଅର୍ଥନୈତିକ  ଲାଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଅର୍ଥର ଆୟୋଜନ ଆରମ୍ଭରେ ହଜିଯିବ ଏବଂ ପରେ ଶେଷ ହେବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

କର୍କଟ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ | ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଏହା ସହିତ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ରହିବ |  ବକ୍ତବ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ  | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହେବ  ନାହିଁ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ସମସ୍ୟା ବଦଳିଯିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯିବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକତାକୁ ହଟାଇ ପାରିବେ ।

ସିଂହ – ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ହେତୁ, ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ନୁହେଁ। ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ପରିବାରରେ କ୍ରୋଧିତ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭୋଜନ ସମ୍ପର୍କ ହେବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଦେଖାଯିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ ରଖନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସକାଳ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଟଙ୍କା ଆସିବ | ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନୁକୂଳତା ଦେଖିବେ | ଆପଣଙ୍କ  ଖୁସି ମନ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଗରମ ହେବ | ଭାଷଣରେ ନିବୃତ୍ତ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ  | ଇଶ୍ୱରଙ୍କ  ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତା ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେଇପାରେ |

ତୁଳା – ଆଜି ଆପଣ  ଭଲ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ପାଇବ | ଆପଣ  ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯିବ | ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ପରିବାରରେ ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ଆପଣ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା –  ଆଜି ଆପଣ  ବିରୋଧୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |  ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ ନାହିଁ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମ୍ଭବତ। | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଘରେ, ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଉପରୋକ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆଚରଣ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେଉଛି ସମୁଦାୟ |

ଧନୁ -ଆଜି ଆପଣ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ | କ୍ରୋଧର କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆଚରଣ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ ନକରିବାକୁ ଗଣେଶଜୀ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମକର – ଆଜି,ଆପଣ  ଆକର୍ଷଣୀୟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା କରିବେ  ଏବଂ ଖାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମେ ଯାନ-ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ  ଖରାପ ହୋଇଯିବ  | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କ୍ରୋଧର ପରିମାଣ ପ୍ରକୃତିରେ ଅଧିକ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ମାଣ୍ଡୁଖଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା

କୁମ୍ଭ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ  | ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ | ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବେ |

ମିନ- ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରସନ୍ନତା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ପ୍ରିୟପାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଭଟ୍ଟ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ରୋଧର ପରିମାଣ ପ୍ରକୃତିରେ ଅଧିକ ହେବ | ତେଣୁ, ମନ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.