ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୨୩/୭ ଶୁକ୍ରବାର )

0

ମେଷ- ଆଜି ଆପଣ ଦିଆଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କରୁଥିବା ପ୍ରୟାସ ଭୁଲ ଦିଗରେ ଅଛି, ଏହା ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ଶୁଭ ଉତ୍ସବରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ହେଉଛି ଯୋଗ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ |

ବୃଷ-ଆଜି ଯଦି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ନହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତାରେ କିଛି ବିଳମ୍ବ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି  ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନାହିଁ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେତୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ ବୋଲି ଗଣେଶ କୁହନ୍ତି।

କନ୍ୟା-ଆଜି ଆପଣ  ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଖୁସିର ଦିନ ସହିତ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବା | ଅତିଥି ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି ପିକନିକ୍ ଏବଂ ଗୋଷ୍ଠୀ ଭୋଜନ ଆୟୋଜନ କରନ୍ତୁ | ନୂତନ ପୋଷାକ, ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଯାନ କିଣିବାର ପରିମାଣ ଅଛି | ମନରେ ଆନନ୍ଦ ଜିତିବ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଚରିତ୍ର ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ଏବଂ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

କର୍କଟ-ଆପଣ ଆଜି  ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଖୁସିର ଦିନ ସହିତ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ  | ଅତିଥି ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି ପିକନିକ୍ ଏବଂ ଗୋଷ୍ଠୀ ଭୋଜନ ଆୟୋଜନ କରନ୍ତୁ | ନୂତନ ପୋଷାକ, ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଯାନ କିଣିବାର ପରିମାଣ ଅଛି | ମନରେ ଆନନ୍ଦ ଜିତିବ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଚରିତ୍ର ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ଏବଂ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ-ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ତୁମର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ସୃଜନଶୀଳତା ଏକ ନୂତନ ରୂପ ଦେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ସାହିତ୍ୟିକ ଲେଖାରେ ନୂତନ ଯୋଗାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଖବର ପାଇବେ | ଏହା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କିଛି ଦାନକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ|

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ମନକୁ ଘେରି ରହିବ | ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟେନସନ ହେବ | କିମ୍ବା ସେମାନେ ଅସୁସ୍ଥ ହେବେ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ତୀବ୍ର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେତୁ ଅଲଗା ହେବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ଭଙ୍ଗ ନହୁଏ | ଥକ୍କା, ଯାନ କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ |

ତୁଳା-ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି  ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଲାଭର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର କିମ୍ବା ବ୍ୟବହାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସରରେ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ନିକଟସ୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂଗଠିତ ହେବ | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | ଗଣେଶଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆଜି ଆପଣ ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା-ଗଆଜି  ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆସିବେ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଅତର କ୍ରୟ ହେବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ ହେବ, ପାରିବାରିକ ପ୍ରଶ୍ନର ଖୁସିର ସମାଧାନ ଆସିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ଧନୁ-ଆଜି  ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନରେ ସଫଳତା ପାଇଁ   ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ବୈଦେଶିକ  ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଚାହିଦା କାମ ନିଜ ହାତରେ କରାଯିବ | ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ସୁନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ  ରହିବ |

ମକର-ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବ | ତୁମ ମନରେ ଉଚ୍ଚ ଅନୁଭବ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସରକାରୀ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଆଚରଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ହଇରାଣ ହେବେ। ବାମ ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା  ରହିବ | ମହିଳା ଏବଂ ଶିଶୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ-ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଆଜି  ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ | ଅବିବାହିତଙ୍କ ବିବାହ ଆୟୋଜିତ ହେବ | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କର ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ | ଘରୋଇ ଜୀବନ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ତୃପ୍ତିର ଅନୁଭବ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ସର୍କଲ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ ଏବଂ ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକାଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ | ଗଣେଶଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବେ | ବାପା ଏବଂ ବୟସ୍କମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସୁଖ ମିଳିବ | ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ସର୍ବସାଧାରଣ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସୁଖ ଏବଂ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣ ଆଶୀର୍ବାଦ ଅନୁଭବ କରିବେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.