ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୪ / ୦୩ ବୁଧବାର)

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ । କାରଣ ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ଯେକୌଣସି  ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଶିକ୍ଷା ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ |କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ନୁହେଁ | ତୁମର ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନକୁ ଆଘାତ ନକରିବାକୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ମହିଳା ଏବଂ ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ଚିନ୍ତାର ଦିନ ହେବ |

ବୃଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ହ୍ରାସ ପାଇବ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ବଢିବ । ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର କଳ୍ପନା ଫୁଲ ଫୁଟିବ ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ଲେଖାରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖାଦ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |  ରହିବାର ଆୟୋଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ଏବଂ ଅଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ- ଆଜି,ଆପଣଙ୍କ  ଦିନ ମିଶ୍ର ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଥକ୍କା, ଚିନ୍ତା ଏବଂ ସୁଖର ମିଶ୍ରଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଯୋଜନା ପ୍ରଥମେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବା ପରେ ଦେଖାଯିବ | ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ବିଷୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ |

କର୍କଟ- ଆଜି,ଆପଣ ସବୁ ଦିଗରେ ସୁଖୀ ହେବ। ଶରୀର ଏବଂ ମନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ | ପରିବାର, ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଉପଭୋଗ ଆସିବ | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ଆସିବ | ସୁନ୍ଦର ରହଣି ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରିବ | ଏହା ଏକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ରହଣି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |  ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ଅନୁଭବ କରିବେ  | ମନରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ- ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଚିନ୍ତା ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ବୃଥା ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |  କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବେ। ବିଦେଶରୁ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସୀମିତ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମହିଳାମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣାକୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ବିଶେଷକରି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ମନୋରମ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ଜଳଭଣ୍ଡାରରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଆୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଲାଭ ପାଇବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଭ୍ରମଣକୁ ନେଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ତୁଳା-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ଅଫିସରେ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ରହିବ | ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମେଲୋଡି ବିସ୍ତାର କରିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଉତ୍ସାହ ମିଳିବ। ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହିତ ସୁଖ ପାଇବ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସହଯୋଗୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା, ଅଳସୁଆ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ| ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ |ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ। ଆଜି ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଗତିବିଧି ନକାରାତ୍ମକ ହେବ। ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରାଜ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଛିଡା ହେବ |

ଧନୁ – ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ହେତୁ ତୁମର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ବିଚଳିତ ରହିବ | ପାଣି ସହିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯିବ |  ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ  | କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ଆବଶ୍ୟକ | ନିଷେଧ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |ଅଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର – ଆଜି ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟୋଗ, ସୁଧ ଇତ୍ୟାଦି ଉତ୍ସରୁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ,  | ସେଠାରେ ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥ ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଯାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ନୂଆ ପୋଷାକ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେଠାରେ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ମନୋରଞ୍ଜନର ରହଣି ରହିବ |

କୁମ୍ଭ-  କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ । ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ, ତୁମେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲ ରହିବ ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଭାବପ୍ରବଣ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଦିନ | ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

ମୀନ-  ଆଜି ଆପଣ କଳ୍ପନା ଦୁନିଆକୁ ଯିବେ, | ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପ୍ରଣୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଜଳ ପରିଚାଳନା କରିବ | ପ୍ରକୃତିରେ ସଂଯମ ରୁହ | ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.