ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୪ / ୬ ଗୁରୁବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ  | ଆଜି ଆପଣ ଏସୋଟେରିକ୍ ଏବଂ ରହସ୍ୟମୟ ବିଷୟ ବୁଝିବାଙ୍କୁ  ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ  ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣକୁ ରୋକିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚାଲନ୍ତୁ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବେ |

ବୃଷ-  ଆଜି ଆନନ୍ଦପ୍ରମୋଦ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ସହିତ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିପାରନ୍ତି | ଭ୍ରମଣ କିମ୍ବା ଭ୍ରମଣର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ  ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚ୍ଚିତ । ଆଜି, ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଷାର ଅପବ୍ୟବହାର ନହେଉ, ନଚେତ୍ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ  | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ତୀବ୍ର ଆଗ୍ରହ ରହିବ |

ମିଥୁନ-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କର  ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଉପଭୋଗର ଦିନ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ସହଯୋଗୀ ପରିବେଶ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ସଂଗଠିତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଭୋଜନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

କର୍କଟ-  ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ପରିଶ୍ରମ କରି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆଗକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି | ବିଶେଷକରି ପେଟ ରୋଗ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥାଏ | ଛାତ୍ରମାନେ ଏକାଡେମିକ୍ସରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ସହଯୋଗୀ ପରିବେଶ ରହିବ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ହେବ |

ସିଂହ-   ଆଜି ସତର୍କତାର ସହ ଚାଲିବାର ଦିନ। ମାନସିକ ଟେନସନ ହେବ | ସେଠାରେ କିଛି ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଏହା ସହିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ |ଏପରି ସମୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ଉଚିତ  | ଧନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହରାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଘଟଣା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

କନ୍ୟା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ପରିମାଣ ଅଛି | ଭାଇ ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସଂପର୍କରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଜିତିବ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଅସନ୍ତୋଷର ଏକ ଘଟଣା ଘଟିବ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଜଳଭଣ୍ଡାର ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର  ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ବିବାଦରେ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ  ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ମାନସିକତା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ଗୃହର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି  ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ନହୁଏ  | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦୋଷର ଛାୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ଆଲୋକ ବିସ୍ତାର କରିବ | ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିଜୟ ହେବ | ଯାତ୍ରା ହେଉଛି ଯୋଗ |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।ଆପଣ ସୁଖ ଏବଂ ତୃପ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ  | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ଶେଷ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ  ଭଲ ଖବର ପାଇବେ  | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିବାରରେ  ଗଡା ହେବାର ପରିବେଶ ରହିବ, ତେଣୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ଦୂର କରନ୍ତୁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଆପଣ ସଂଯମତା କରିବେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଭ୍ୟାସରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ |

ଧନୁ- ଆଜିର ଦିନଟି ଦୁର୍ଘଟଣା ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ । ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ | ପ୍ରକୃତିର କିଛି ଭୟଙ୍କରତା ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଘଟିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଦିନଟି ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ |

ମକର-   ଏହି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟ-ଶିଳ୍ପ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପକୃତ ହେବେ। ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଖୁସିର ବିଷୟ ହୋଇ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ମାନସିକ ବିକୃତି ଏବଂ ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ବିଚଳିତ କରିବ | କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ନ ପଡ଼ିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତଥାପି, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହରାଇବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ସମ୍ମାନିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | କିଛି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନରେ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କର  ହୃଦୟ ଏବଂ ମନ ଆପଣଙ୍କର  ପିଲାମାନଙ୍କର ସନ୍ତୋଷଜନକ ପ୍ରଗତିରେ ଖୁସି ହେବ | ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ |

ମୀନ-  ଆଜି ଆପଣ  ବଦ୍ଧିକ ଏବଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଏକ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥିତ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଶରୀର ଉଭୟ ଇଉଫୋରିଆ ଏବଂ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କୌଣସି ବିଘ୍ନ ବିନା ସମାପ୍ତ ହେବ | ସେଠାରେ ଏକ ସମ୍ପଦ ଅଛି | ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.