ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୫ / ୦୩ ଗୁରୁବାର)

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣତା  ଅନୁଭବ କରିବେ , ତେଣୁ କାହା ସହିତ କଥା ହେବା ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରିବ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ପ୍ରକୃତ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ,କୌଣସି  ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟକୁ ମଧ୍ୟମ କୁହାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ଭାଙ୍ଗିବ |  ଅଫିସରେ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ମହିଳା ୱାର୍ଡ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ।

ବୃଷ – ଆଜି  ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଘରୋଇ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାର ଆୟୋଜନ କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏହା ହେଉଛି ଭାଗ୍ୟର ସମଷ୍ଟି | ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନଙ୍କ  ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

ମିଥୁନ- ଆଜି ଆପଣ  ଟିକିଏ ବିଳମ୍ବ କିମ୍ବା ବାଧା ପରେ  ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଦିନ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ-  ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ  ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଏଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବେ  | ସେଠାରେ ଏକ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନ ଏବଂ ବାହାଘର ହେବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଏହି ଅବସରରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଏହା ଏକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ରହଣି ହେବ | ଏକ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସହାନୁଭୂତି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ-  ଆଜି, ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଭାବନା ହେତୁ ଆପଣ  ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତିତ ଏବଂ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଭୁଲ ଯୁକ୍ତିଗୁଡ଼ିକ ଜିତିବ ଏବଂ ବିତର୍କ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସତର୍କ ରହିବେ । ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ | ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁବିଧ ଲାଭ ହେବ  | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିକାଶ ସହିତ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କର୍ମଚାରୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଅନୁଭବ ହେବ | ପତ୍ନୀ, ପୁଅ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ ଶ୍ରେଣୀର ଲାଭ ମିଳିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଭ୍ରମଣ ହେବ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ବିଶେଷ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ତୁଳା- ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ପରିବେଶ ରହିବେ  | ଅଫିସ୍ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ପାଇଁ ସମନ୍ୱୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ମାତାଜୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ | ଘର ସାଜସଜ୍ଜା କାମରେ ହାତ ନେବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେରଣା ଉତ୍ସ ହୋଇଯିବେ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବେ  |

ବିଛା-  ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଷୟର ନକାରାତ୍ମକ ଦିଗକୁ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଥକ୍କା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଗଭୀର ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ  | ଚାକିରି – ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆସିବ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ନକରିବା ଉଚିତ । ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କିମ୍ବା ଆପଣ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ହେବାର ଖବର ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ଧନୁ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା ଏକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ। ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଚମକ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାସ୍ତାରେ ନିଷେଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅଥନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମକର -ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଆଚରଣରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ବିଶେଷ ପରିମାଣରେ ରହିବ | ତଥାପି, ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦଲାଲ, ସୁଧ, ଆୟୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭ୍ରମଣର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଆଚରଣରେ ଅଧିକ ଭାବନା ରହିବ | ସହଭାଗୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସେବକ ଏବଂ ନିମ୍ନ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ନିଜେ କାମରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବିରୋଧୀ କିମ୍ବା ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ |

ମୀନ- ଆଜି ଆପଣ କଳ୍ପନା ଦୁନିଆରେ ଭାବିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସାହିତ୍ୟ ଲେଖିବାରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳତା ଦେଖାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ |  ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |   ଅଂଶୀଦାର – କଳ୍ପନାରେ ଲାଭ ହେବ | ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.