ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୬ / ୦୩ ଶୁକ୍ରବାର )

0

ମେଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରହିପାରେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | ସମ୍ଭବ ହେଲେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଜିଦ୍‌ରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଜି  କାମ ସଫଳ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେତୁ, ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ କମ୍ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଭେଦ ହୋଇପାରେ|

ବୃଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସାମାନ୍ୟ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି  କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପିତା ଏବଂ ପିତୃ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ପ୍ରତି ତୁମର ପିତାଙ୍କ ଆଚରଣ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କଳାକାର ଏବଂ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ, କାରଣ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସମୁଦାୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ପିଲାଙ୍କ ପଛରେ ଅଛି |

ମିଥୁନ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ବନ୍ଧୁ, ଭାଉଜ ଏବଂ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ଆଜି ସଚେତନ ହେବେ |  ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶକମାନେ ସେମାନେ ପୁଞ୍ଜି ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ, ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଆପଣ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହା ଆନନ୍ଦଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ |

କର୍କଟ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦୋଷ ରହିବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଡାହାଣ ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମାନସିକ ଆଚରଣ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠପଢ଼ୀବାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅଥନୈତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ । ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ହେବ |ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |ଦୃଷ୍ଟି ନିଷ୍ଠା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏବଂ ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ପିତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଅଭ୍ୟାସରେ ଶୀଘ୍ର ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ରୋଧର ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ପୁରା ଦିନ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବ |

କନ୍ୟା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର ଭାରରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଇଗୋ ଆଜି କାହା ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରେ ନାହିଁ | ଆକସ୍ମିକ ଟଙ୍କା ଆସିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦ ନହେବା ଉଚିତ୍ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ କାମ କର | କ୍ରୋଧ ଯୋଗୁଁ କାମ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେବ |  | ଶ୍ରମିକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ତଳେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା – ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇ  ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଧରିବା ଏବଂ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କ  ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ  | ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ଅଛି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ଭଲଲାଭ  ପାଇପାରିବ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ |

ବିଛା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ| ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ |ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କୌଣସି  ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ବିନା କରାଯିବ | ସମ୍ମାନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଲାଭଗୁଡ଼ିକର ରାଶି ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ |

ଧନୁ-ଆଜି ଆପଣ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବ ଉଚିତ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଗରମ ହେବ | ମନରେ ଚିନ୍ତା  ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରୁନଥିବା ପରି ଲାଗୁଛି | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଆଚରଣଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା କମ୍ ଅଟେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବ। ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବ୍ୟବହାରିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଖାଇବା ପିଇବାରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସିଗୁଡିକ ହେଉଛି ଖର୍ଚ୍ଚର ସମଷ୍ଟି | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଣ୍ଠୁରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ନିଷେଧ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖ |  ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରୁନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ  | ପ୍ରାଣପ୍ରସଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ସୁଖମୟ କରିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଲୋକ ଏବଂ ବନ୍ଧୁତା ସହିତ ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି କିମ୍ବା ଉପଭୋଗ୍ୟ ଭ୍ରମଣ ହେବ | ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ ପୋଷାକ ଦ୍ୱାରା ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ |  ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଲାଭ କରିବ  |

ମୀନ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦୃଢ ମନବୋଳ  ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ | ଦୈନଦିନ  କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିଜୟ ହେବ | ପ୍ରକୃତିରେ ଉତ୍ସାହ ଆସିବ ଏବଂ ଡିସ୍ ଭଦ୍ର ଭାବରେ କରନ୍ତୁ |  ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଚାକରମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.