ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୨୬/୭ ସୋମବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାମାଜିକ ଧାରାର ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣରେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିବ | ଏହା ପଛରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତଥାପି, ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସମ୍ମାନିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ବହୁ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅବିବାହିତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ଯୋଗ ଅଛି |

ବୃଷ-ଆଜି  ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରି ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ |  ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଖବର ପାଇବେ | ସରକାରୀ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବୈବାହିକ  ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆପଣ ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ-ଆଜି  ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନରେ ସାମାନ୍ୟ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଶରୀରରେ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ରହିବ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ତୁମର ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ, ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଧୀର ପ୍ରତିଭା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ନିରାଶ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ନକରିବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ-କ୍ରୋଧ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଦୂରେଇ ଦେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଜି ସଂଯମତା କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଯଦି ଆପଣ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେବ | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଟାଇଟଲ୍ ଧାରକ ହେବ | ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ହେଉଛି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ ନକରିବା |

ସିଂହ-ଆଜି ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ହେତୁ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସାଂସାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରୁ ମନ ଅଲଗା ରହିବ |  ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ କୌଣସି  ବିଫଳତା ଯେମିତି ନଆସେ  | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ

କନ୍ୟା-ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସୁଖଦ ଘଟଣା ଘଟିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରହିବ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ।

ତୁଳା-ବୈଦ୍ଧିକ  ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଆଜି ଆଗୁଆ ରହିବ | ତୁମର କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାର ଅଗ୍ରଗତିରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଆଲୋଚନାରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ |

ବିଛା-ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିବ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଅର୍ଥନୈତିକ  କ୍ଷତି ଏବଂ ବଦନାମ ହେବ | ଜମି, ଯାନବାହାନ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ କାରବାର କିମ୍ବା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ନକରିବାକୁ ଗଣେଶଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ମହିଳା ଏବଂ ଜଳର କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ-ଏସୋଟେରିକ୍ ରହସ୍ୟମୟ ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିଶେଷ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାର ଅଧ୍ୟୟନ ସଂଶୋଧନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବ | ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଏଠାକୁ ଆସିବା ପରେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

ମକର-ଆଜି  ସଂଯମ ଭାଷଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାରୁ ରକ୍ଷା କରିବ | ତେଣୁ ଭାବ ଏବଂ କୁହ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ସେୟାର-କଳ୍ପନାକାରୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ହେବ | ଗୃହିଣୀମାନେ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷର ଅନୁଭବ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ-ଏହି ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଏକ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସତେଜ ଦିନ ରହିଛି  | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ମିଠା ଏବଂ ସୁସଜ୍ଜିତ ବୋଜାନର ସ୍ୱାଦ ପାଇବେ | ଗୋଟିଏ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ଜାଣିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିନ- ଆଜି ତୁମେ ନିଜ ମନରେ ଏକାଗ୍ରତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ପଡିବ | କୋର୍ଟ-ଅଦାଲତର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏବଂ କାହାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ସଂପର୍କରେ ଗଣେଶଙ୍କର ପରାମର୍ଶ | ବକ୍ତବ୍ୟର ଅସନ୍ତୋଷ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସ୍ୱଳ୍ପ ମିଆଦି ଲାଭ ନେବାର ପ୍ରଲୋଭନ ଅତ୍ୟଧିକ ହେବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.