ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୭ / ୬ ରବିବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନଟି  ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବସି, ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା କରିବେ | ଆପଣ ଘରର ସାଜସଜ୍ଜାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ। ସରକାରୀ ସୁବିଧା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିପାରେ  | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ସହିତ କିଛି ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ-  ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସେଗୁଡିକ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ମନ ଭକ୍ତ ହୋଇଯିବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ହେଉଛି ରାଶି | ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ  ଭଲ ଖବର ପାଇବେ  | ବିଦେଶ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ |

ମିଥୁନ – ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ, ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି କୌଣସି  ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ କ୍ରୋଧ ହେତୁ କୌଣସି  ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ ନାହିଁ | ରୋଗୀମାନେ ଆଜି  କୌଣସି  ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଆପଣଙ୍କର  କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ  | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ହାତ ଟାଣ ହୋଇପାରେ | ଘରେ କିମ୍ବା ଅଫିସରେ ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖି ଆପଣ ଝଗଡା  କିମ୍ବା ବିବାଦରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି  କାରଣରୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ ନାହିଁ | ଇଶ୍ୱରଙ୍କୁ   ଉପାସନା କରିବା ଶାନ୍ତି ଆଣିବେ |

ବିଛା-  ଆଜିର ପୁରା ଦିନ ମଜା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଆନନ୍ଦ, ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦିର କ୍ରୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଭଲ ଖାଦ୍ୟ, ଯାନ ହେଉଛି ସୁଖର ସମଷ୍ଟି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଲାଭଜନକ ଦିନ ହେବ | ଫିଟନେସ୍ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ –  ଆଜି ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ। ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ସହଯୋଗ ହେବ |   ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ। ଚିନ୍ତାଜନକ ଖବର ମଧ୍ୟ ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ବହୁତ ଉଦାସୀନତା ଏବଂ ସନ୍ଦେହ ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ବିକୃତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସରଳ ହେବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସାମାନ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା-   ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ରହିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ଆକସ୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ବଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ  | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ପୁନନିର୍ମାଣ ହେବ | ସେୟାର-ବେଟିଂରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା-  ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଆଜି ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଚିନ୍ତାଧାରା ଯୋଗୁଁ କେତେକ ବିଚଳିତ ହେବେ | ମା ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବିଚଳିତ ହେବ | ଆଜି ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଦ ହେତୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା-  ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ଖୁସି ହେବେ। କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର  ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ  | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣ ବିଜୟ ପାଇବେ | ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ-   ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ମନରେ ଦୋଷ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ, ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | କାମରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ ନାହିଁ | ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ମନୋଭାବ ହେତୁ, ଆପଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆଜି କୌଣସି  ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଅଫିସରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣଙ୍କର  ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ପଦୋନ୍ନତି ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହ ଏବଂ ପଡ଼ିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ  | ବନ୍ଧୁଗଣ, ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସଭା ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ |

କୁମ୍ଭ-  ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାର ଏବଂ ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କାରବାରରେ କାହାର ଜମିହରା ନକରିବା ଉଚିତ  | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆଜି ଏକାଗ୍ରତା ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏକ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ କଥାରେ ସହମତ ହୋଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର  କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ  |

ମୀନ-  ଗ ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଜଡିତ ହେବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର- ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସମ୍ଭବତ। | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.