ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୮ / ୦୩ ରବିବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜିର  ଦିନଟି ଆପଣ ଚାଣକ୍ୟ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛାରେ ବିତାଇବେ । ସେବା-ଗୁଣ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ଆତିଥ୍ୟ କରିବାର ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆନନ୍ଦିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି  ବିତର୍କରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବ |ଆପଣଙ୍କ  ବକ୍ତବ୍ୟ କାହାକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ ଏବଂ ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏହା ମଧ୍ୟ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରେ ସମନ୍ୱୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପଢ଼ିବା  ଏବଂ ଲେଖିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ଥିବାରୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ କମ୍ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ଆପଣଙ୍କ  କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ  ବଢିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ  | ଆପଣ  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ ।

ମିଥୁନ –  ଆଜି ଆପଣ ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କରି ଭାବନା ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଳ ଏବଂ ତରଳ ପଦାର୍ଥରୁ ଆମ୍ବୁସ୍ ଅଛି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଏକ ରୋଗ ହେତୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ମାନସିକ ଥକାପଣ ହେତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଏବଂ ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯିବ |

କର୍କଟ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ଦିନଟି ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଖୁସି ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ | ସମ୍ପର୍କରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ଅଧିକ ରହିବ | ରହିବା ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ |

ସିଂହ – ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଅଥନୈତିକ  କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ କରିବେ ।

କନ୍ୟା -ଆଜି  ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟ ସହିତ ମଧୁର ସମ୍ପର୍କ ବାନ୍ଧିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଦର୍ଶରେ, ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶରୀର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଖୁସି ପରିବେଶ ରହିବ | ଭଲ ଖବର ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହେତୁ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବ |

ତୁଳା- ଆଜିନ ଆପଣଙ୍କ ଆଇଁ  ସତର୍କ ରହିବାର ଦିନ  । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଯେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଉଚ୍ଚାରଣ ସହିତ କାହାକୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାଇବ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା |

ବିଛା- ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ  ହେବ ଏବଂ ବାହାରକୁ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଏକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରିବେଶ ସୁଖୀ ହେବ |

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ସଫଳତାର ଦିନ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ ଏବଂ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରିରେ ଥିବା ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ବିବେଚନା କରାଯିବ | ଘର ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସନ୍ତୋଷ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ  ରହିବ |

ମକର- ଆଜି ଆପଣ  ବୈଦ୍ଧିକ  କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଶୈଳୀ  ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ ଲେଖାର ଧାରା ଗତିଶୀଳ ହେବ | ଆପଣ ଶରୀରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ବିରୋଧୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହ ଗଭୀର ଆଲୋଚନା ନକରିବାକୁ ଏବଂ ଭୁଲ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି ଆପଣ  ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ମାନସିକ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନରେ କ୍ରୋଧର ଏକ ଭାବନା ଆସିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ , ନିଷେଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ  | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ହାତ କଠିନ ରହିବ | ଇଶ୍ୱରଙ୍କ  ନାମ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରିବ |

ମିନ- ଆଜି ର  ଦିନରେ ଆପଣ  କଳାକୁ ଲୁକ୍କାୟିତ ଲେଖକ କିମ୍ବା କଳାକାରଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ  | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଶୁଭ ସମୟ | ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ପ୍ରମୋଦଙ୍କ ମଜା କରିବାରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସମ୍ପର୍କୀୟ, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ପିକନିକ୍ ଆୟୋଜନ କରାଯିବ | ନାଟକ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନ ପ୍ରଦାନ କରି ଆପଣ ନିକଟତର ହୋଇପାରିବେ | ଯଶକର୍ତ୍ତୀ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.