ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୮ / ୬ ସୋମବାର )

0

ମେଷ-   ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରଶ୍ନର ସମାଧାନ ଆସିବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ – ପର୍ଯ୍ୟଟନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସରକାରୀ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବଢିପାରେ  | ଯଦିଓ ଆପଣ  ଅଧିକ କାମ କରନ୍ତି , ପାରିଶ୍ରମିକ କମ୍ ପାଇବେ  | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଅଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ |

ବୃଷ-  ଆଜି ସୁସଙ୍ଗତତା ଏବଂ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଆଦର୍ଶ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ | ଅଳସୁଆ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ରହିବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |  ଅଗ୍ନି, ଜଳ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ସତର୍କ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରି ଉପକୃତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଘର ଜୀବନ ଖୁସିରେ ଗତି କରିବ |

ମିଥୁନ-  ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହଟାଇବା ଉଚିତ । ଆପଣଙ୍କରଖାଦ୍ୟରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ  | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ କୌଣସି  ଅଘଟଣ ଘଟିବ ନାହିଁ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କୌଣସି  କାରଣରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାର ଘଟଣା ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ଆପଣ ବଦ୍ଧିକ କିମ୍ବା ସାହିତ୍ୟିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ନିୟୋଜିତ ରହିବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନ ଯୋଗୁଁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଅର୍ଥର ବ୍ୟୟ ଅତ୍ୟଧିକ ନୁହେଁ |

କର୍କଟ- ଆଜି ସୁସ୍ବାଦୁ ଏବଂ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ, ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ଏବଂ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର  ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ, ଏପରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଯୋଗ ଅଛି | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ, ଯାତ୍ରା ହେବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |ସିଂହ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଇଭେଣ୍ଟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସଂଗଠିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସଠିକ୍ କାରଣରୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥିତ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର  ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କର  ହାତ ଖୋଲା ରହିବ | ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ତଥାପି, ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ | ଭ୍ରମଣ କରିବେ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ, ତଥାପି ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ | କ୍ରୋଧରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ  | ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଖୁସିରେ ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ବିତାଇବ। ଆପଣ ଅଳଙ୍କାର କିଣିବେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରଳତା ରହିବ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ସହଯୋଗ ପାଇବେ |

ତୁଳା-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖର ଅଭାବ ରହିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ପରିବେଶ ହେବ | ବ୍ୟବହାରିକ ଜୀବନରେ ବଦନାମ ହେବାର ନହେବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର  ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବିଛା-  ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଘରୋଇ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରଶ୍ନର ସମାଧାନ ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ଆଚରଣ ସହଯୋଗ କରିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ହେବ | ବ୍ୟବହାରିକ ଜୀବନରେ ବିଫଳତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୁଖଦ ସମ୍ପର୍କର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖାଦ୍ୟର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଠିକ୍ ସମୟରେ ହେବ ନାହିଁ | ଇଚ୍ଛା ସମୟରେ ଶୋଇବା ମଧ୍ୟ ଆସିବ ନାହିଁ | ଅର୍ଥ ହେଉଛି କ୍ଷତିର ପରିମାଣ |

ଧନୁ-  ଆଜି ନିଜର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ  ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନହୁଏ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଅଭ୍ୟାସରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ମନରେ ଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇବ | ଉଭୟ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ |

ଧନୁ-  ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର  ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ପରିମାଣ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତଥାପି, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହା ମଧ୍ୟ ନିରାଶାକୁ ବଢାଇପାରେ ପାରେ | ସେୟାର-ବେଟିଂରେ ଆପଣ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ-  ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଟୁଟୁ-ମେନ୍ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଆଉ କିଛି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଦେଖାଯିବ | ଦୁର୍ଘଟଣା ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରର ମୁକାବିଲା କରିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆଜିର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉପରୋକ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବିସ୍ତାର କରିବ |

ମୀନ-  ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରଶ୍ନର ସମାଧାନ ଆସିବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ – ପର୍ଯ୍ୟଟନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସରକାରୀ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବଢିପାରେ  | ଯଦିଓ ଆପଣ  ଅଧିକ କାମ କରନ୍ତି , ଆପଣ  କମ୍ ପାଇବେ  | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଅଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.