ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୨୯ / ୦୩ ସୋମବାର )

0

ମେଷ – ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଧନ ଲାଭ  ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗଠିତ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖରେ ବିତାଇବ | ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ରହଣି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି  ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ |  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ।

ବୃଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟରେ କାହାକୁ ବିସ୍ମିତ କରି ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ  ଏବଂ ଆପଣ  ସାମାଜିକ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ |ଆପଣଙ୍କ ଆଦର୍ଶଗତ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ମନ ଖୁସିରେ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ଆଜି, ଯଦିଓ ଆପଣ  କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ , ଆପଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବାଙ୍କୁ  ସମର୍ଥ ହେବ |  ଅର୍ଥର ଏକ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ।

ମିଥୁନ-   ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଚିନ୍ତାଧାରାର ତରଙ୍ଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣ ସେହି ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ହଜିଯିବ | ଆଜି ଜଣେ ବୈଦ୍ଧିକ  କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ବିତର୍କ ନକରିବା ଉଚିତ | ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | ବିଶେଷକରି ମା ଏବଂ ମହିଳା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ରହଣି ଅଛି ତଥାପି ଯଥାସମ୍ଭବ ରହିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମହିଳା ଏବଂ ତରଳ ପଦାର୍ଥ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଥକାପଣର ଅନୁଭବ ହେବ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

କର୍କଟ  –  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ । ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଆସିବ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପାଇଁ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରିବ | ମନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟବୋଧ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ – ଆଜିର ଦିନକୁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ  । ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଦୂର ସାଦୁରର ଲୋକମାନେ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭଲ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହେବେ | ଆଖି କିମ୍ବା ଦାନ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ | ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ମିଠା ଭାଷଣ ସହିତ ଆପଣ କାହା ଉପରେ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା -ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଚିନ୍ତାଧାରାର ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବକ୍ତବ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଦିନଟି ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ  ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ଏହା ଏକ ମନୋରମ ରହଣି ହେବ | ଭଲ ବୈବାହିକ ସୁଖର ଅନୁଭବ ହେବ |

ତୁଳା-  ଆଜି ଆପଣ  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ |  ଅଜ୍ଞାତ କିମ୍ବା ଅନିଚ୍ଛାକୃତ ଗତିବିଧି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ତେଣୁ, ଏପରି ଆଚରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହ ତୀବ୍ର ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ବିତର୍କରେ ଧରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରି-ବୃତ୍ତିରେ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ | ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପକୃତ ହେବେ। ବିଶେଷ କରି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ | ଏକ ଉପହାର ପାଇ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ  ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ  |

ଧନୁ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ ।ଆପଣଙ୍କ  ଭିତରେ ଦୟାଳୁ ଭାବନା ରଖି ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କର ଇଭେଣ୍ଟ ସଂଗଠିତ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ହେତୁ ବାହାରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର-  ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ବୈବାହିକ  ଏବଂ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ  ମଧ୍ୟ ସାହିତ୍ୟରେ ନୂତନ ସୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ  | କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ କିଛି ଥକ୍କା କିମ୍ବା ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ସାନ୍ତାନୋ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବେ ଏବଂ ଲେଖିବେ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ଏକ ନୂତନ ଆଦର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି ଆପଣ ଅଥନୈତିକ  ତଥା ନିଷେଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିନ୍ତୁ | ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ବିଚଳିତ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। ପରିବାରରେ ଏକ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ | ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରି ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ- ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ ହେବ  | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗ ନେବା ମଧ୍ୟ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ | ସାହିତ୍ୟ ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତା, କଳାକାର ଏବଂ କାରିଗରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳତା ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପାର୍ଟୀ ପିକନିକ୍ ପରିବେଶରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନୂତନ ପୋଷାକ କିମ୍ବା ଯାନ କ୍ରୟ ହେବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.