ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୩୦/ ୦୩ ମଙ୍ଗଳବାର )

0

ମେଷ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଘର ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ । ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅତିକ୍ରମ କରିପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରେମର ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାରଣା ଏବଂ ପ୍ରାଧିକରଣର ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ  କାମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ଭବତ ବିତର୍କକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ  | 

ବୃଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇ ଦିନ ଶୁଭ । ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଦିନସାରା  ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବେ | ଦିନର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କରାଯିବ। ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ପୀଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ କରାଯିବ |

ମିଥୁନ- ଆଜି ଆପଣ ଶରୀର ଏବଂ ମନର ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ , କିନ୍ତୁଆଜି  କାମ ଆରମ୍ଭ ନକରିବା ଉଚିତ |ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ପୀଡିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ  ଭଲ ରହିବ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ |

କର୍କଟ- ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆନନ୍ଦରେ  ଅଭାବ ହେବ | ମନ ଚିନ୍ତିତ ଏବଂ ଅଶାନ୍ତ ହେବ | ଘରେ ଝଗଡା  ହେବା ଲାଗି ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଏବଂ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |  ଠିକ୍ ସମୟରେ କୌଣସି  ଖାଦ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଶୋଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ସମାଜରେ ଅପମାନିତ ନୁହଁନ୍ତି, |

ସିଂହ- ଆଜି  ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ବୁଲିବାକୁ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ନିଯୁକ୍ତି ହେବ | ବନ୍ଧୁମାନେ କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଭାବପ୍ରବଣତା ସହିତ ବନ୍ଧା ହୋଇପାରେ | କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ  ବିଶେଷ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ |

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇ ଦିନଟି  ଶୁଭ ଅଟେ |ଆପଣଙ୍କ  ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଆପଣ  କାହାର ହୃଦୟ ଜିତିବେ  | ଆପଣଙ୍କ  କାମ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ବହୁତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଯୋଜନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀମାନେ ଆଲୋଚନାରେ ଯୋଗଦେବେ, କିନ୍ତୁ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ମିଠା କିଛି ମଧ୍ୟ ଖାଇବେ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ  |

ତୁଳା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇ ଦିନଟି  ଶୁଭ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଚିନ୍ତାଧାରାର ଶକ୍ତି ସହିତ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଅଥନୈତିକ  ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ। ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଅଳଙ୍କାର, ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ  ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା  – ଆଜି ଆପଣ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ଏଡାଇବା ଦେଇ ପାରିବେ  , ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କଲେ  ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ କାହା ସହିତ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ   | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ  ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ ପଛରେ ବିଶେଷ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଗଠନ କରାଯାଇପାରେ |

ଧନୁ –  ଆଜି  ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ଆପଣ ଘରୋଇ ଜୀବନର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସୁନ୍ଦର ସାଇଟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରହଣି ଆୟୋଜନ କରିବେ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେଉଛି ରାଶି | ଖାଦ୍ୟ ଭଲ ହୋଇପାରେ |
ମକର-  ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ । ସଂଗ୍ରହ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ସରକାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁ, ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବା ମଜା ଲାଗିବ | କିନ୍ତୁ ଅଗ୍ନି, ଜଳ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ବୃତ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |
କୁମ୍ଭ-   ଆଜିର ଦିନଟି  ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ। ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ, ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ  ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ  | ଶରୀରରେ କମ୍ ଶକ୍ତି ହେତୁ କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ କମ୍ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଖବର ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ  |
ମୀନ-ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକତା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଦିନ ବିତାଇବେ  | ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଏହି ରୋଗ ହେତୁ ଏହା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |  ଆକସ୍ମିକ ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ମନର ଓଜନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସଂଗ୍ରହ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ |
Leave A Reply

Your email address will not be published.