ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୩୦/୭ ଶୁକ୍ରବାର )

0

ମେଷ- ଆଜି କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ଜଡିତ ନହେବା ଏବଂ କାହାର ଜମିଦାର ନହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ଏକାଗ୍ରତା କମ୍ ହେବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଭୁଲ ଧାରଣା ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦିଅନ୍ତୁ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ହେବ |

ବୃଷ-ତୁମେ ଘର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ପୁରୁଣା ଏବଂ ପିଲାଦିନର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେତୁ, ମନରେ ସୁଖ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ହେବ | ତଥାପି, ଗଣେଶ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଯତ୍ନର ସହ ଚାଲିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି  | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଚାଲ କୋର୍ଟ ମାମଲା ବିଷୟରେ ଯତ୍ନର ସହ ଚାଲିବା |

ମିଥୁନ-ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ। ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ହୃଦୟଙ୍ଗମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପିତା ଏବଂ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସାମାଜିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

କର୍କଟ-ଆଜି ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭାଷଣ ଏବଂ କାରବାରରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ରହିବେ। ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟାଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ମିଳିବ |

ସିଂହ-ଆଜି ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ହେଉଛି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବା | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବୋଧହୁଏ ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଦେବତାଙ୍କ ନାମ ମନେରଖିବା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ହେଉଛି ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ | ଯଥାସମ୍ଭବ, ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ, ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା-ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବା, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଖାଇବାରେ ସକାଳ ସମୟ ଖୁସିରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରୋଗର ପିଠିରେ ଏକ ଆକସ୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାକୁ ହ୍ରାସ କରିବ |

ତୁଳା-ଆଜି, ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବେ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କ୍ରୋଧ ପ୍ରକୃତିରେ ରହିବ, ତେଣୁ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବଦଳିଯିବ ଏବଂ ତୁମେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆଡକୁ ଯିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ଏକ ପରିମାଣ ଅଛି | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ବିଛା-ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଭାବପ୍ରବଣତାର ପରିମାଣ ଆଜି ଅଧିକ ହେବ | ତେଣୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଗଣେଶଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଭ୍ୟାସ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର କଳ୍ପନାର ଶକ୍ତି ସହିତ, ତୁମେ ସାହିତ୍ୟର ସୃଷ୍ଟିରେ ନୂତନତା ଆଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ବିଜୟୀ ହେବେ |

ଧନୁ-ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ଟଙ୍କା ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ବଢିପାରେ  | ଆପଣଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳତାରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର-ଆଜି ଆବଶ୍ୟକୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଦର୍ଶଗତ ଦୃଢ଼ତା  ଏବଂ ସ୍ଥିରତାକୁ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସଭା ହେବ, ଯାହା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ଅନୁକୂଳ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅସୁସ୍ଥ କରିବ | ଆଜି ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ ନାହିଁ | ଧନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

କୁମ୍ଭ-ଆଜି ଗଣେଶ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖାଇବା ଏବଂ ପିଇବାରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସଂଯମତା କରିବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମେ ତୁମ ହାତରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଆଦର୍ଶଗତ ସ୍ଥିରତା ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କିମ୍ବା ସୃଜନଶୀଳ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ |

ମିନ- ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ଦିନ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଉତ୍ସାହୀ ରହିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଏହା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ସମଷ୍ଟି ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ନିଜ ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |  ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅଧିକ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.