ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୩୧ / ୦୩ ବୁଧବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବାହାରେ ବୁଲିବା ଏବଂ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବାର  ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ |   ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମର ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହେଉଛି ଅଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଯାନର ସୁଖର ସମ୍ଭାବନା | ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ |

ବୃଷ -ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ହେବ। ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ  |  ରୋଗରେ ଆରାମ ମିଳିବ | ଚାକିରିରେ ବୃତ୍ତିଗତ ଶ୍ରେଣୀ ଉପକୃତ ହେବେ  | ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ- ଆଜି ଆପଣ ଶିଶୁ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ । ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଆଲୋଚନାରେ ଗଭୀର ନ ହେବା ଉଚିତ  | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହେବ ଏବଂ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି କିମ୍ବା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

କର୍କଟ- ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ |  ନାରୀ ଚରିତ୍ର ସହିତ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ଏବଂ ଝଗଡା  ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ବଦନାମରୁ ଦୁଃଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖାଦ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଅନିଦ୍ରା ର ଶିକାର ହେବେ | ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଖର୍ଚ୍ଚର ପରିମାଣ ଏବଂ ଅନୁପଯୁକ୍ତ |

ସିଂହ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟର ନିଶା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟର ଛାୟା ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁସି କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଘରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିବେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ଏହା ହେଉଛି ରାଶି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ, ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ, ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ଏବଂ ଯଥାର୍ଥ ବ୍ୟବହାର ହେତୁ ଆପଣ  ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ  | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଅବକାଶର ମାଧ୍ୟମ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

ତୁଳା – ଆଜି ଆପଣ  କଳା-କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡ଼ା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ  | ସୁନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ, ପୋଷାକ ଏବଂ ଯାନଗୁଡ଼ିକ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ସଫଳତାର ସମଷ୍ଟି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ମଧୁରତା ରହିବ |

ବିଛା-  ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ, ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ । ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ହେତୁ ଆପଣ  ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ  | ଦୁର୍ଘଟଣା କିମ୍ବା ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ କାହା ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ନହୁଏ  | ପ୍ରକୃତିର କିଛି ଭୟଙ୍କରତା ରହିବ, ତେଣୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅସୀମିତ ଆଚରଣ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରୁ  ଲାଭଦାୟକ ହେବ  | ଆପଣ ଘରଇ  ଜୀବନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରେମର ଏକ ମନୋରମ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ହେଉଛି ରାଶି | ଆପଣ  ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ କିଛି ଲାଭ ପାଇବେ  | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ଦିନ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ |

ମକର-  ଆଜି  ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଏକ ସଂଘର୍ଷ ହେବ। ଆଜି ଅଗ୍ନି, ଜଳ କିମ୍ବା ଯାନବାହନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ହେତୁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ବିଷୟରେ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ  | ଘର ମାଲିକ ଖୁସିରେ ବଞ୍ଚିବେ। ଧନ, ସମ୍ମାନ, ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ – ଆଜି  ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରହିବ | ତଥାପି ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ  | କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ମୂଲ୍ୟ ଅଯୋଗ୍ୟ ଭାବରେ ଅଧିକ ହେବ | ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ, ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଏବଂ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଖବର ପାଇବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି  ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା ନକରିବା ଉଚିତ ।

ମୀନ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯିବ | ମାନସିକ, ଶାରୀରିକ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ସେଠାରେ କଣ୍ଟିଜେଣ୍ଟ୍ ଲାଭର ରାଶି ଅଛି | ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ ପାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | | ଭକ୍ତି ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.