ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୩୧ /୭ ଶନିବାର )

0

ମେଷ-ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ, ତୁମର ଦିନ ଆଜି ଅନୁଗ୍ରହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇ ତୁମ ମନରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଘରୋଇ ପରିବେଶକୁ ଆନନ୍ଦ  ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରଖିବ | ତୁମେ ଭଲ ପୋଷାକ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କ ଉପହାରରେ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବୃଷ-ଏଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନର ସହ ପାଦ ଦେବାକୁ ପଡିବ  | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନରମ ରହିବ | ବିଶେଷ କରି ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବ | ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ହେତୁ ମନରେ ଏକ ଦୋଷ ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉପଯୁକ୍ତ ପାରିଶ୍ରମିକ ନ ପାଇ ମନରେ ନିରାଶା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଚିନ୍ତାହୀନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେତୁ ଭୁଲ-ବୁଝାବଣା  ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ  |

ମିଥୁନ- ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବିଭିନ୍ନ ସୁବିଧା ପାଇଥିବା ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପରିବାରରେ ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭଦାୟକ ଖବର ଆସିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଆପଣ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ମନୋରମ ରହଣି ଆୟୋଜିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ- ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ। ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ହେତୁ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ସହିତ ଖୋଲା ମନ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସତେଜତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ତୁମେ ଧନ ଏବଂ ସମ୍ମାନର ଅଧିକାର ପାଇବ | ଆପଣ ଘର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ  ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଯାନ ଖୁସି ହେବ | ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସାଂସାରିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ହେବ |

ସିଂହ- ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ତୁମର ଆଚରଣ ଯଥାର୍ଥ ହେବ | ଧାର୍ମିକ ଭ୍ରମଣର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ। ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଖବର ପାଇବେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଯତ୍ନ ସହକାରେ ବ୍ୟବହାର କର। ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ପିଲାମାନେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଶରୀରରେ ଅସ୍ଥିରତା, ଥକାପଣ ଏବଂ ଅସାବଧାନତା ଦେଖାଯିବ |

କନ୍ୟା-ଏହି ଦିନ ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ ନକରିବାକୁ ଗଣେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅତିରିକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | କ୍ରୋଧର ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ | ତେଣୁ କହିବା ସମୟରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଜଳରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ବିପଦକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ | ଉପଯୁକ୍ତ ପାରିଶ୍ରମିକ ନ ପାଇ ମନରେ ଦୁଃଖ ରହିବ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ | ରହସ୍ୟମୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଅଛି |

ତୁଳା-ତୁମର ଦିନ ସଫଳତା ଏବଂ ମଜାଳିଆରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ସାଧାରଣ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବ | ବିଶେଷକରି ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ | ମଜା ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ନୂତନ ପୋଷାକ କ୍ରୟ ହେବ ଏବଂ ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରହିବ | ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ବୈବାହିକ ସୁଖ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ ବୋଲି ଗଣେଶ କୁହନ୍ତି।

ବିଛା-ଏହି ଦିନ କିଛି ହଠାତ୍ ଘଟଣା ଘଟିବ | ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ନିଯୁକ୍ତିକୁ ବାତିଲ କରିବା ଦ୍ୱାରା ନିରାଶା ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଭାବନା ଆସିବ | ତୁମ ହାତରେ ଥିବା ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକ ତୁମ ହାତରୁ ଖସି ଯାଉଥିବା ପରି ଦେଖାଯିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବ | ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କୌଣସି  ଖବର ଗ୍ରହଣ କରି ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ଗଣେଶ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ଆୟ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ-ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ନ ପାଇ କ୍ରୋଧର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମୟ ଠିକ୍ ଅଟେ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଞ୍ଚକର ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କର | ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ ଲେଖା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ବୈଦ୍ଧିକ  ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ |

ମକର-ଆଜି  ତୁମର ଦିନ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନରେ ଦୁଃଖ  ଅନୁଭବ ହେବ | ଶରୀରରେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ସତେଜତାର ଅଭାବ ରହିବ | ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଛାତି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ମହିଳାଙ୍କ ସହ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ-ଆଜି ତୁମେ ନିଜ ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ଚିନ୍ତାର ମେଘ ହଟାଯିବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଆମେ ନୂଆ ଇଭେଣ୍ଟ ହାତକୁ ନେଇଯିବା | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଛୋଟ ପ୍ରୟାସ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସିଷ୍ଟମ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ |

ମିନ-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ  | କ୍ରୋଧ ହେତୁ, କାହା ସହିତ ଝଗଡା କିମ୍ବା ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଖି ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଘରେ ବିରୋଧର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଭୁଲ ଖର୍ଚ୍ଚ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରେ ନାହିଁ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.