ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୫/୮ ଗୁରୁବାର )

0

ମେଷ -ଆଜି  ଚିନ୍ତାଧାରାର ଅସ୍ଥିରତା ଆପଣଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବ | ଚାକିରି- ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରିବେଶ ରହିବ, ଯେଉଁଥିରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବ, ଅଳ୍ପ ସମୟ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ବୈଦ୍ଧିକ  ଏବଂ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ବୃଷ-ମନର ଅସ୍ପଷ୍ଟତା ଏହାକୁ ଏକ ଦୃଦୃଢ  ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ହାତରେ ଥିବା ସୁଯୋଗ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ଜାକିଙ୍କ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲେଖକ, କାରିଗର, କଳାକାରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନହେବା ବିଷୟରେ ଗଣେଶଜୀ କୁହନ୍ତି |ମିଥୁନ-ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଇପାରେ | ସତେଜତା ଏବଂ ସୁଖ ସକାଳରୁ ଅନୁଭୂତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସହିତ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି  ସ୍ଥାନରୁ ଉପହାର ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଅଧିକ ଖୁସି ହେବେ ବୋଲି ଗଣେଶ କୁହନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁଖଦ ରହଣି ଆୟୋଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ |

କର୍କଟ -ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଅଶାନ୍ତିର ଅନୁଭବ ହେବ | ମନର ଅସ୍ପଷ୍ଟତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଆପଣଙ୍କ ବିଚାର ଶକ୍ତିକୁ ପରୀକ୍ଷଣର ଶୀର୍ଷରେ ରଖିବ | ବିଶେଷକରି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ହେତୁ ମନରେ ଦୁଃଖ ବଢିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭୁଲ ବୁଝାବଣା  କିମ୍ବା ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।ସିଂହ-ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସୁବିଧା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏହିପରି ଏକ ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ମନର ଅବସାଦ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭରୁ ବଞ୍ଚିତ କରିବ ନାହିଁ | ବନ୍ଧୁ- ସର୍କଲ ଏବଂ ମହିଳା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଚାକିରି ହେଉଛି ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଆୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମଷ୍ଟି | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପକୃତ ହେବେ।

କନ୍ୟା -ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ବକେୟା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ | ଚାକିରି ପ୍ରଫେସନାଲମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ପରିବେଶ ରହିବ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ବୋଲି ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି।

ତୁଳା-ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ହେବ | ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ତଥାପି, ତୁମେ ତୁମର ପିଲା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ | ବିରୋଧୀ କିମ୍ବା ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ନକରିବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

ବିଛା -ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜିର ଦିନକୁ କୌଣସି  ପ୍ରବୃତ୍ତି ବିନା ଯତ୍ନର ସହ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ପଡିବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଅନୈତିକ  ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଗଣେଶ ରାଜ୍ୟ ଅପରାଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଏବଂ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ବିକାଶ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବତାଙ୍କ ନାମ ମନେରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆରାମ ମିଳିବ |

ଧନୁ -ବୈଦ୍ଧିକ , ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ, ଚିନ୍ତା ବିନିମୟ ଏବଂ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ, ଭ୍ରମଣ, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳନ, ସୁନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପୋଷାକ , ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଚରିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ଆଜିର ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର କରିବ | ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ | ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର-ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା ସହିତ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭଜନକ ଦିନ ହୋଇଥିବାରୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସହଜ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |  ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ଅଧସ୍ତନମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ଗଣେଶ କେବଳ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ -ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅଦୃଶ୍ୟତା, ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଚିନ୍ତାଧାରାର ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ମାନସିକ ସ୍ଥିରତାକୁ ବ୍ୟାହତ କରିବ | ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ଭ୍ରମଣରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତେଣୁ ଯଦି ସମ୍ଭବ ତେବେ ଗଣେଶ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମିନ-ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଭୟ ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବ। ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ଅବାଞ୍ଛିତ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଅନିଦ୍ରା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧା ହେବ | ଧନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହରାଇବ | ଗଣେଶ ମହିଳା ଏବଂ ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଯାନ ଇତ୍ୟାଦିର ସମସ୍ୟା ଚିନ୍ତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.