ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୦୬ / ୦୪ ମଙ୍ଗଳବାର )

0

ମେଷ-  ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ। ଘରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରବେ  | ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଅଫିସ୍ କାମ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମା ଏବଂ ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀର ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପରେ ସରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଅସୁସ୍ଥ ହେବ |

ବୃଷ- ଆଜି  ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଖବର ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମକକ୍ଷ ଛିଡା ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ-ଆଜି ଆପଣ  କ୍ରୋଧର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ  | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ନୁହେଁ | ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅନୁଭବ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ଭଗବାନଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ଏବଂ ଜପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆରାମ ମିଳିବ |

କର୍କଟ- ଆଜି  ଦିନ ଆପଣ  ହବିଷ୍ୟାଳି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଧାରା ସହିତ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସାଙ୍ଗ, ପରିବାର ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ ପୋଷାକ ପାଇଁ ସପିଂ ହେବ | ଯାନ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଭାଗିତାରେ ଲାଭ ହେବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନମାନେ ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ସିଂହ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକାଠି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ।  ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ |

କନ୍ୟା- ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିବା ରୋଗର ଅଭିଯୋଗ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହେବ | ବୈଦ୍ଧିକ  ଆଲୋଚନା ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରଣୟ ଏପିସୋଡରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ସେୟାର- କଳ୍ପନାରେ ସାବଧାନ ରୁହ |

ତୁଳା- ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ଯୋଗୁଁ ତୁମେ ମାନସିକ ବିକାର ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ମା ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଜି ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | ଛାତି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତାର ସହ ଆଚରଣ କରିବାକୁ ଗଣେଶଜୀ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଖୁସିରେ ବିତିବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ  | ଘରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ ହେବ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ହେଉଛି ସମଷ୍ଟି | ଆଜି ତୁମର କାମ ସଫଳ ହେବ | ଭାଗ୍ୟରେ ଲାଭଜନକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପରେ ବିଫଳ ହେବେ | ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ-  ଆପଣଙ୍କ ଆଜି  ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାବଣା  ହେତୁ ବିବାଦ ଘଟିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଆଚରଣରେ କମ୍ ସ୍ଥିରତା ହେତୁ, ଆପଣ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି  ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଆଜି କୌଣସି  ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ସଂଗଠିତ ରଖିବ |

ମକର-  ଭଗବାନଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ଆଜିର ଦିନ  ଅତିବାହିତ ହେବ। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଅଛି | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ମିଳିବ  | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଦୁର୍ଘଟଣା ହେତୁ ଆଘାତ ନହେବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ- ଗଣେଶ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କମ୍ ହେବ |କୋର୍ଟର ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ  ନାହିଁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଏକ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଯେମିତି ନହୁଏ  | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବିରୋଧୀ ଆଚରଣ କରିପାରନ୍ତି | ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥର ପରିମାଣ ହେଉଛି |

ମିନ- ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କିମ୍ବା କାରବାର ଗଠନ ହୋଇପାରେ | ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ଗଠନ ହେବ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ଘରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ବହୁ ଦୂରରେ ଥିବା ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ମିଳିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.