ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୬/୮ ଶୁକ୍ରବାର )

0

ମେଷ – ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚତୁର ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣକୌଣସି  ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ | ଆପଣ କିଛି ବୈଦ୍ଧିକ କିମ୍ବା ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି | ସାହିତ୍ୟ ଲେଖିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହୋଇ, ଆପଣ ଲେଖାରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

ବୃଷ -ଆଜି ଗଣେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିର କାମ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟଥା, ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଜିଦ୍ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଯଦି ଆପଣ ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ | ତୁମେ ଭାଇମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | କଳାକାର, କାରିଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ-ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସତେଜ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ସୁସ୍ବାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପିନ୍ଧିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ | ଆଜି ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଗଣେଶ କୁହନ୍ତି | ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ-ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ତୁମେ ନିଜ ମନରେ ଦୁଃଖ ଓ ଭୟ ଅନୁଭବ କରିବ | ପରିବାରରେ ଭିନ୍ନତା ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ | ମନରେ ଦ୍ଵନ୍ଦ  ରହିବ ଯାହା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର ରହିବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବଦନାମ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ |

ସିଂହ -ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ବିଶେଷ ସହାୟକ ହେବେ | ପୁଅ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମେ ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ବଡ଼ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବ | କିଛି ଶୁଭ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଗଣେଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ନୂଆ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ।

କନ୍ୟା – ଆପଣ ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଯୋଜନା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ, ଯାହା ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେବ | ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ଜଣେ ଭଲ ବକ୍ତା ମଧ୍ୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ତୁଳା – ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ବୈଦ୍ଧିକ  କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ ଲେଖିବାରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଖବର ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ନାହିଁ | ପିଲାଟି ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

ବିଛା -ଆଜି ପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ । କାଶ, ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ କିମ୍ବା ପେଟରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଅନୈତିକ   କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ |

ଧନୁ-ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ତୁମର ଦିନ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ | ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ ପୋଷାକ ପାଇବେ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସ୍ଥିର ରହିବ ନାହିଁ | ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ |

ମକର -ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ତୁମେ ଖ୍ୟାତି,  ଏବଂ ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଗଣେଶ କୁହନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟର ବିକାଶ ପାଇଁ ଏହି ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଲାଭର ରାଶି | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ ପାଇବ, ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଗଣେଶ ଆଜି ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ-ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ  ହେବ। ଆଦର୍ଶଗତ ଭାବରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତିତ ଥିବାରୁ କୌଣସି  ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଭ୍ରମଣରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ନ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ନହେବା ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବ | ମନ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମିନ-ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦିନ ସତେଜତା ଏବଂ ଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ। ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବ | ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ, ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି  ପ୍ରକାରର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ ଯାହା ତୁମର ବଦନାମକୁ ନେଇଥାଏ | ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପାଣିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.