ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୦୭ / ୦୪ବୁଧବାର )

0

ମେଷ- ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ପାଇବାର ଏକ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଧାରା ଦିନସାରା ଚାଲିବ | ଆଜି ଆପଣ ଘରର ସାଜସଜ୍ଜାରେ ନୂତନତା ଆଣିବେ | ଆଜି ଘର ସଜାଇବା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯିବ। ଯାନବାହାନର ଆନନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ଘଟଣା ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ | ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନରେ ରହିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ- ଆଜି, ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟର ବିକାଶ ପାଇଁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ନୂତନ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାର ନୂତନତ୍ୱ ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ତଥାପି, କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସମାନ କାମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥାଇପାରେ | ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ପିତା ଏବଂ ବୟସ୍କମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ଆଶା ଅଛି |

ମିଥୁନ- ଆଜି ଆପଣ  ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ  | ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ହଟାଇବା ଉପରେ, ତୁମେ ନିରାଶାରୁ ବାହାରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ, ଯଦି ସମ୍ଭବ, ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |  ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଭଲ ଧାରା ଅଛି | ତେଣୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଲେଖା କିମ୍ବା ସାହିତ୍ୟିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିକାଶ ହେତୁ ନୂତନ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |

କର୍କଟ- ଆଜି କାହା ସହିତ ଭାବପ୍ରବଣତା ସହିତ ବାନ୍ଧି ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି କିଛି ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ମନ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମଜା ସହିତ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ଏହି ଧାରାରେ, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇ ମନୋରମ  ଉପଭୋଗ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ବକ୍ତବ୍ୟ ଭୟଙ୍କର ହୁଏ ନାହିଁ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ |

ସିଂହ-  ବ୍ୟବସାୟର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ପାଣ୍ଠିର ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଯେଉଁମାନେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ବୃତ୍ତିଗତମାନେ ଲାଭବାନ ହେବେ | ସେଠାରେ ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥ ଅଛି | ସୁଧ, ଦଲାଲ ଇତ୍ୟାଦି ମାଧ୍ୟମରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆୟ କରି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଭଲ ପୋଷାକ ଏବଂ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ହେଉଛି ରାଶି |

କନ୍ୟା- ଆଜି ଆପଣ ପୋଷାକ କିଣିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହଜନକ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | କଳା ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବିଶେଷ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିକାଶ ହେତୁ ମନରେ ସୁଖ ବଢିବା  | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବ।

ତୁଳା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପ୍ରକୃତ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପରିବାରରେ କୌଣସି  ବିବାଦ ଯେମିତି ନହୁଏ  | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବା ପରେ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ବିଛା- ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ। ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଜଡିତ ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ ହେବ | ଏହା ସହିତ, ପ୍ରକୃତ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରୁ ମାର୍ଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଧନ କ୍ଷତିର ରାଶି |

ଧନୁ- ଆଜି  ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖି ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, ମନ ଦିନସାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ତଥାପି, ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପଢିବା ଏବଂ ଲେଖାରେ ଏକାଗ୍ରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ, ଚିନ୍ତା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସମାଧାନ ଖୋଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ନାହିଁ |

ମକର- ଆଜି  ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ମିଳିବ। ଆଜିର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଲିଭାଇବା ବିନା କରାଯିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ କ୍ରୋଧିତ ବାତାବରଣ ବିସ୍ତାର କରିବ | ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଅଫିସରେ ରହିବ | ମଧ୍ୟରାତ୍ରି ପରେ, ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଆକ୍ରମଣ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ନିରାଶାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ଘର କାମ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

କୁମ୍ଭ- ଆଜି ମାନସିକ ଧାର୍ମିକ ଭାବନାର ବୃଦ୍ଧି ଅଧିକ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପଛରେ  ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ପରୋପକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଭଗବାନଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବଜାୟ ରହିବ |

ମୀନ- ସେୟାର-ବେଟିଂ ଧାରା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବର୍ଣ୍ଣ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ବିସ୍ତାର କରିବ | ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ରହିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ, ଆପଣକୌଣସି କାରଣରୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶ ରହିବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.