ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୦୮ / ୦୪ଗୁରୁବାର )

0

ମେଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ହେବ।  ତୁମର ପ୍ରିୟଜନ, ତୁମର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବୃଦ୍ଧ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନମାନେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଏକ ସୌଭାଗ୍ୟ  ହେବ | ଆକସ୍ମିକ  ଟଙ୍କା ଲାଭ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ |

ବୃଷ-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରୀ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | କର୍ମଚାରୀମାନେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ପୁରୁଣା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଦୋନ୍ନତି ଅର୍ଥନୈତିକ  ଫାଇଦା ମିଳିପାରେ  | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ତୁମର ଆଧିପତ୍ୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନରେ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ମିଥୁନ- ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆଜି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଜଟିଳତାର ଦିନ | ଶାରୀରିକ ଅକ୍ଷମତା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେତୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି  ଉତ୍ସାହ ରହିବ ନାହିଁ | ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସେଠାରେ ଅର୍ଥ ଅପଚୟ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ପିଲାମାନେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ରାଜ୍ୟ ବାଧା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିବ, ତେଣୁ ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି  ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନାରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କର୍କଟ- ଆଜିର  ଦିନ  ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ  | ତେଣୁ, ଆପଣ ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆଜି ଚିକିତ୍ସା ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କର ନାହିଁ | କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |  ଚୋରି ଭଳି ଅନୈତିକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କର, କାରଣ ଅଜ୍ଞାତ ହେବା କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପରିବାରରେ ଝଗଡା ଯେମିଇଁ ନହୁଏ | ମାନସିକ ରୋଗ ହେବ |

ସିଂହ- ଆଜିର ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ  | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ତୁ-ତୁ ମେ-ମେନ୍ ରହିବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା-  ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ। ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଏବଂ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ସୁଖଦ ବ୍ୟାପାର ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ରୋଗରେ ପୀଡିତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ମଧ୍ୟ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବାଳିକାଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ |

ତୁଳା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ବୈଦ୍ଧିକ ଧାରା ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଶାରୀରିକ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ମନ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ |

ବିଛା- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଶାନ୍ତିରେ ବିତାଇବା ଉଚିତ, କାରଣ ମନ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ, କ୍ଷତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସେଠାରେ ମହିଳା ଏବଂ ଜଳର ଭୟ ରହିବ |  ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ |

ଧନୁ- ଆଜି ତୁମେ ଏସୋଟେରିଜିମ୍ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ରଙ୍ଗରେ ଦାଗିତ ହେବ | ତୁମେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ଭଲ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣିରେ ଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ସହିତ ଗଣେଶ ଏହା ଦେଖୁଛନ୍ତି |

ମକର- ଆଜି ଆପଣ ସେୟାର ମାର୍କେଟର ଷ୍ଟକ୍ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ | ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲାଭ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଗୃହିଣୀମାନେ କୌଣସି  କାରଣରୁ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ରହିବ ଏବଂ ଆଖିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ବଜାୟ ରଖିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଏ |

କୁମ୍ଭ-  ଆପଣ ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ। ଦିନଟି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଭଲ ହେବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହ ଖୁସି ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ମନରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ |

ମୀନ – ଗଣେଶଜୀ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଅଧିକ ହେବ, ତେଣୁ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ସେମାନେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ କୌଣସି  ଛୋଟ ଲାଭ ପଛରେ କୌଣସି  ବଡ କ୍ଷତି ନାହିଁ, ତେଣୁ କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ | ଦିନଟି କେବଳ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ|

Leave A Reply

Your email address will not be published.