ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୦୯ / ୦୪ଶୁକ୍ରବାର )

0

ମେଷ- ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମୟ ବହୁତ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ରହିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରକୃତି ସଂପର୍କରେ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବେ | ସରକାରୀ ଏବଂ ଅର୍ଦ୍ଧ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମର ନୂତନ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଦେଖାଯିବ |

ବୃଷ-  ଯେଉଁମାନେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଲାଭଜନକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଦିଗ ଖୋଲିବା ପରି ଦେଖାଯିବ | ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବାର ଖବର ଆସିବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମିଥୁନ-ପ୍ରତିକୂଳ ସମନ୍ୱୟ ସୃଷ୍ଟି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହେବ। ଶରୀରରେ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ଏବଂ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ପେଟ ରୋଗ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ନକାରାତ୍ମକ ଆଚରଣକୁ ଚାକିରିରେ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ | ରାଜ୍ୟ ଅସୁବିଧା ଏକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହେବ | ଗଣେଶଜୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ହେଉଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ-  ମନର ନକାରାତ୍ମକ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିବ। ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା କାରଣରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଠିଆ ହେବେ। ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଅସୁବିଧାଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ର କଠିନତା ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଧାର୍ମିକତା ଦ୍ୱାରା ଆରାମ ପାଇପାରିବ |

ସିଂହ- ଦୁଃଖ ହେତୁ ଛୋଟ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭେଦ ହେବ | ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସାଂସାରିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଉଦାସୀନ ରହିବେ | ଗଣେଶ ସର୍ବସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବା ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନର ସମଷ୍ଟି କୁହନ୍ତି | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ବିଶେଷ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ ନାହିଁ | କୋର୍ଟର ପ୍ରଶ୍ନର ସମାଧାନରେ ବିଳମ୍ବ ହେବ |

କନ୍ୟା- ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶରେ ରହି ସୁଖ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ରୋଗରେ ଆରାମ ମିଳିବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ଏହାର ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ତୁଳା- ଆଜି ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପଯୋଗ କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବ | ଆଜି, କାହା ସହିତ ବୈଦ୍ଧିକ  ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ବିତର୍କରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ|

ବିଛା -ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଭୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ଜମି, ଯାନବାହନ ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବା ପାଇଁ ଦଲିଲ ପାଇବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

ଧନୁ- ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ତୁମର ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନରେ ଘର ଖୁସି ହେବ | ହାତରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସେଠାରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ରହିବ | ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଲାଭର ରାଶି | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ମିଳିତ ହେବ | ମୂଲ୍ୟ – ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର- ଗଣେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣରେ ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି  ବିଘ୍ନ ନାହିଁ | ସେୟାରଗୁଡିକ ଅନୁମାନରେ ପୁଞ୍ଜି  ବିନିଯୋଗର ଆୟୋଜନ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ଅଭିଯୋଗ ଆସିବ | ଆଖିରେ କୌଣସି  ସମସ୍ୟାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତିକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଲାଭ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅଧିକ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ- ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ଘରେ ସମ୍ପର୍କୀୟ, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ସବର ପରିବେଶ ରହିବ | ଚମତ୍କାର ଏବଂ ମିଠା ଉପଭୋଗ କରିବେ |  ଭ୍ରମଣର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ |

ମୀନ – ଅର୍ଥନୈତିକ  ଯୋଜନା ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଗଣେଶଜୀ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଆପଣ କମ୍ ଏକାଗ୍ରତା ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମର ଲୋଭ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ଯତ୍ନ ନିଅ, ତୁମକୁ ଆଘାତ ନକର | ଜାମିନ କିମ୍ବା କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ନ ପଡ଼ିବା ଭଲ ହେବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.