ଆଜିର ରାଶିଫଳ,(୧୮ / ୦୩ ଗୁରୁବାର )

0

ମେଷ-ଆପଣଙ୍କ  ଦିନଟି ଆଜି ଭଲ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ  | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ |  ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହୃଦଘାତର ପ୍ରସଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଗଠନ କରାଯାଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟରେ ମଧ୍ୟମତା ରଖନ୍ତୁ | କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, କାହା ସହିତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଜିଭରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ |

ବୃଷ- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ରହିବ | ଥଣ୍ଡା-କାଶ, ଚମକ କିମ୍ବା ଜ୍ୱର ଏକ ଉଦ୍ବେଗଜନକ ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ଆସିବ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ କିଛି ସୁସଙ୍ଗତତା ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉତ୍ସାହ ବଢିବା  | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସୁଖମୟ ହେବ |

ମିଥୁନ- ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ |  ଧର୍ମ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଯଦି ଯେମିତି କୌଣସି  କ୍ଷତି ନହୁଏ |

କର୍କଟ- ଆଜି ଆପଣ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ବିଭ୍ରାଟ ଏବଂ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ କାହା ସହିତ ହୃଦଘାତର କାରଣ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥଳରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆବଶ୍ୟକ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରାଯିବ।

ସିଂହ -ଆଜି  ପରିବାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ  ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ । କାରଣ ଉଭୟ ସ୍ଥାନରେ ଆବଶ୍ୟକ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଆରାମ ମିଳିବ | ଏବଂ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସଂଗଠିତ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

କନ୍ୟା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଗଭୀର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ରହସ୍ୟମୟ ଜ୍ଞାନ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ । ଆଜି ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ , ଯାହାଦ୍ୱାରା କାହା ସହିତ ବିବାଦ କିମ୍ବା କ୍ରୋଧ ନହୁଏ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଆପଣ  ଏକ ରହଣି ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ |ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାର  ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ |

ତୁଳା –  ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ବାହ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମଧ୍ୟରାତ୍ରି ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣରେ ସଂଯମତା  ରଖିବେ  | ସମ୍ଭବତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ  | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା – ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ  ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେତୁ, ଆପଣ ଧାରଣା ବିନିମୟ କରିପାରିବେ | ଘର ଏବଂ ବିବାହ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ପ୍ରିୟପାତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ପ୍ରେମର ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ହେବ |

ଧନୁ –  ଆଜି ସକାଳେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଆରାମ ପାଇବେ |  ପରିଶ୍ରମ କଠିନ ପରିଶ୍ରମଠାରୁ କମ୍ ହେବ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଓ ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର ହାତ କୌଣସି  ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ଗୁଣାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର – ଆଜି  ଆପଣ ଅଧିକ  ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ନହେଲେ ଭଲ    | ଆଜି ଜଳଭଣ୍ଡାର, ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ଦଲିଲ ଇତ୍ୟାଦି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସେଠାରେ କିଛି ମାନସିକ ରୋଗ ହେବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏକତ୍ର ଜିଦ୍‌ରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସରକାର ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ ତେବେ ଆଜିର ରହଣିକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

କୁମ୍ଭ – ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଗଣେଶଜୀ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଲେଖିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ କିମ୍ବା ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳିଯିବ | ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାହାର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିପାରେ | ଘର କିମ୍ବା ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ଆଜି ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ହେବ ନାହିଁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ଆଶ୍ରୟ ନେଇପାରିବେ |

ମୀନ –  ଆଜି  ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ।, ଆପଣ ନିଜ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ  ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ସଜାଗ ରହିବେ । ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସାମ୍ନାରେ ଛିଡା ହେବାକୁ ପଡିବ | ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳିବା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର ଅଭାବ ରହିବ | ଆପଣ ଆଜି ବୈଦ୍ଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.