ଅଗଷ୍ଟରେ ବୁଧ ଦୁଇଥର ନିଜର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅଗଷ୍ଟରେ ବୁଧ ଦୁଇଥର ନିଜର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । ପ୍ରଥମେ ଅଗଷ୍ଟ ୯ ରେ ବୁଧ ସିଂହ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଏବଂ ଏହି ରାଶିରେ ଅଗଷ୍ଟ ୨୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ । ଏହା ପରେ ସେ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଅଗଷ୍ଟ ୧୭ ରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସିଂହ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ସିଂହ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧଙ୍କର ସଂଯୋଗ ହେବ । ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଗ୍ରହ ସମାନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ…

କନ୍ୟା ରାଶି :

ବୁଧ ଏହି ରାଶିର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ରହିବେ । କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ତଥାପି, ଖର୍ଚ୍ଚଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।

ତୁଳା ରାଶି :

ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରେ ରହିବେ । ବୁଧବାଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ । କ୍ୟାରିୟର-ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ମିଳିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ। କମ୍ ପ୍ରୟାସରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି :

ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିବେ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହା ବିବାହ ଏବଂ ଜୀବନରେ ସହଭାଗୀତା ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ସମାଚାର ପାଇବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । କାମରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭବାନ ହେବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.