ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ମହିଳା

0

ସୁରଟ  : ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ବେଳେବେଳେ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ | ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଶାଶୁ-ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଥିଲେ। ଫଳରେ ମହିଳା ଜଣକ ଘରେ ହିଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ମାମଲା ଅମରୋଲି ଛାପରଭାଠାର। ଛାପରଭାଠାର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ୨୫ ବର୍ଷୀୟ ବିବାହିତା ମହିଳା ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ମହିଳା ଘରେ ପଙ୍ଖାରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା ପୋଲିସ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା।

ପୋଲିସ କହିଛି ମୃତକ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କର ୫-୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ହୀରା ଶ୍ରମିକ ଭାବେ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଅମରୋଲି ନିବାସୀ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସନ୍ତାନ। ମୃତକ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀକୁ ଜଣାପଡ଼ିଯାଇଥିଲା। ସେ ମହିଳାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜଣାଇଥିଲେ। ଫଳରେ ମହିଳା ଆହତ ହୋଇ ଏହିଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ। ଅତୀତରେ, ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ, ପିତାମାତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଅବଶ୍ୟ, ପରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ, ତାର ପରିଣତି ଏହିଭଳି ହୋଇଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.