କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ବିରୋଧରେ ବିଜେପି ଫେରାଦ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

0

ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ରାଜନୈତିକ ଉତ୍ସାହୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୃତି ହାସନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାବି କରାଯାଇଛି । ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ମକ୍କଲ ନିଧି ମୟାମ (ଏମଏନଏମ) ମୁଖ୍ୟ କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଶୃତି ହାସନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ କମଲ ହାସନଙ୍କ ସହ ଶୃତି ମତଦାନ ବୁଥ ପରିଦର୍ଶନ କରି ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭୋଟ ଦେଇସାରିବା ପରେ କମଲ ହାସନ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଶୃତି ହାସନ ଏବଂ ଅକ୍ଷରା ହାସନଙ୍କ ସହ କୋଏମ୍ବାଟୁର ସାଉଥକୁ ଯାଇଥିଲେ , ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି । କମଲ ହାସନ ଭୋଟିଂର ସୂଚନା ପାଇଁ ମତଦାନ ବୁଥ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଶୃତି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାମିଲନାଡୁ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜୟୀ ହେଲେ ଭୋଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ବଣ୍ଟନ କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ସେ ବିଜେପିର ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବିଜେପି କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଶୃତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏବେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି । ବିଜେପି ଜାତୀୟ ମହିଳା ୱିଙ୍ଗ ନେତା ଭାନାଥୀ ଶ୍ରୀନିବାସନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ନନ୍ଦାକୁମାର ଜିଲ୍ଲା ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ର ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିବାରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୃତି ହାସନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ବିଜେପି ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛି ଯେ ଏକ ନିୟମ ଅଛି ଯେ ବୁଥ ଏଜେଣ୍ଟ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ନାହିଁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.