ନିଜକୁ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖିଲେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ

0

ଲକ୍ଷ୍ନୌ : କରୋନା ୟୁପିର ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଏଠାରେ ଅନେକ କର୍ମଚାରୀ ପଜିଟିଭ୍ ହେବା ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରି ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜେ ଟୁଇଟ୍ କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କିଛି ଅଧିକାରୀ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଅଧିକାରୀମାନେ ମୋ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛନ୍ତି, ତେଣୁ ମୁଁ ଏକ ସତର୍କତା ଭାବରେ ନିଜକୁ ପୃଥକ କରିଛି । ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭର୍ଚୁଆଲ ମାଧ୍ୟମରେ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଓଏସଡି ଅଭିଷେକ କୌଶିକ, ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ ଏସପି ଗୋୟଲ ଏବଂ ସିଏମ ସଚିବ ଅମିତ ସିଂ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ପରି ୟୁପିରେ କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରର ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟଭୀତ ରହିଛି । ଗୋଟିଏ ଦିନର ଆଶ୍ବସ୍ଥି ପରେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ୨୪  ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୮୦୨୧ ନୂତନ ସଂକ୍ରମଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ୮୫ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସୋମବାର ୧୩୬୮୫ ନୂତନ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହିପରି, ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ସେମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୪୩୩୬ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା । ଏହି ମାସରେ ମାତ୍ର ୧୩ ଦିନ ହୋଇଗଲାଣି ଏବଂ ସଂକ୍ରମଣ ସାତଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ୟୁପିର ୨୦ ରୁ ଅଧିକ ଜିଲ୍ଲାରେ ରାତ୍ରି କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି, ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ କରୋନା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ମାମଲା ଭୟଭୀତ କରିଛି ।

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.