ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତିନି ଜଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

0

ଆଲୀଗଡ଼ : ଯବା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅନୁପଶହର ହାଇଓ୍ବେରେ ସିଡିଏଫ୍ ପୋଷ୍ଟ ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତିନି ଜଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ହୋଟେଲରୁ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଗୋଟିଏ ବାଇକରେ ଏହି ତିନିଜଣ ଛେରତରେ ସ୍ଥିତ ନର୍ସରୀକୁ ଫେରୁଥିଲେ। ତା’ପରେ ବାଇକଟି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଏକ ଟ୍ରକ ପଛରେ ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ପୋଲିସ ଏହି ତିନି ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି। ଏଥି ସହିତ ପରିଚୟ ମିଳିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ତିନିଜଣ ଶ୍ରମିକ ଛେରତ ସ୍ଥିତ ନର୍ସରୀରେ ବାହାରୁ ଚାରା ଆଣି ଆସିଥିଲେ। ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କାମ କରିବା ପରେ ସେ ଖାଇବା ପାଇଁ ସିଡ଼ିଏଫ ଟାୱାର ନିକଟରେ ଥିବା ଢ଼ାବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏଠାରୁ ତିନିଜଣ ବାଇକରେ ଥିବା ନର୍ସରୀକୁ ଫେରୁଥିଲେ। ରାସ୍ତାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ଫଳରେ ତିନିଜଣ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ତିନିଜଣଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ ପକେଟରୁ ମିଳିଥିବା କାଗଜପତ୍ର ଏବଂ ମୋବାଇଲ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲା। ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଯବାନ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଆସିବା ପରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରାଯିବ। ନର୍ସରୀ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପାଇଁ ଏକ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ପଠାଯାଇଛି। ସେଠାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.